Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Делчево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 фев. 19:56 ,

Mercedes-Benz A160

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
25 фев. 20:30 ,

Opel Meriva 1.7 cdti

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
25 фев. 00:28 ,

Mercedes-Benz A 160

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 19:59 ,

Yugo Koral 55

Година: 1994
Километража: 70 000 - 74 999
21 фев. 18:38 ,

BMW 318d -10 PERFEKTNO

7 690 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
17 фев. 22:05 ,

Volvo S80 2,4 D5 dizel 185ks 220 000km -06

8 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 13:46 ,

Bmw 320 -03

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
14 фев. 19:49 ,

Alfa Romeo 156

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 09:36 Претпријатие ,

FIAT Doblo 1.3multijet 90 ks. -08

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 фев. 07:19 Претпријатие ,

MERCEDES-BENZ C220 CDI 177 ks -08 AVANGARDE

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 фев. 03:40 ,

Bmw 320 -03

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
04 фев. 17:59 Претпријатие ,

AUDI A6 1.9 TDI 110ks -98

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 17:59 Претпријатие ,

FIAT CROMA 1.9 MULTIJET 122 KS -07

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
31 јан. 23:40 Претпријатие ,

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks -05

4 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
30 јан. 22:55 ,

Se izdava dvosoben stan

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
30 јан. 22:47 ,

Stan komplet namesten

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
28 јан. 21:36 ,

Se izdava nov dvosoben stan komplet namesten

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
28 јан. 21:28 ,

Se izdava stan vo Delcevo

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
28 јан. 20:12 ,

VW Touareg 2.5 tdi -04

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
22 јан. 07:23 ,

se izdava nov dvosoben stan 67 m,

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
22 јан. 07:23 ,

Seat Ibiza 1.4 TDI -06 75ks

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
22 јан. 07:23 ,

Seat Ibiza 1.4 TDI -06 75ks

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
15 јан. 23:46 ,

VW Passat 1.6 tdi blumotion

8 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
13 јан. 08:16 ,

VW Touareg 2.5 -04

6 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
03 јан. 23:18 ,

Fiat Punto -01

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
01 јан. 19:00 Претпријатие ,

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05 AVTOMATIK

4 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
01 јан. 18:04 Претпријатие ,

AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -05

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
30 дек. 19:36 ,

BMW 530D

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
21 дек. 21:16 Претпријатие ,

AUDI A6 2.0 TDI 140 ks -07

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации