Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Делчево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 апр. 07:45 Претпријатие ,

BMW 316 d.116 ks.F30 2013 god

12 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
17 апр. 07:37 Претпријатие ,

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks.2005 G.S-Line!!?

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр. 05:12 ,

Suzuki grand vitara

3 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 00:23 Претпријатие ,

VW POLO 1.4 TDI 59 kw.2007

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
13 апр. 00:11 Претпријатие ,

NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2009 God.

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
13 апр. 00:03 Претпријатие ,

CITROEN C1 1.0 i 70 ks. 2007 god

2 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
12 апр. 20:20 ,

Audi A4 2.0tdi

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 19:30 Претпријатие ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI - PREMIUM

4 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
05 апр. 23:39 Претпријатие ,

VW PASSAT 2.0 TDI 150 ks. 2015 God.

15 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
05 апр. 23:31 Претпријатие ,

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks.2004 god

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 12:05 Претпријатие ,

Volvo XC 70 2.4 D 4x4 cross country

6 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
02 апр. 21:57 ,

BMW 525 D 204 KS F10 BI-XENON, NAVI M-PAKET - 2011

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 21:20 Претпријатие ,

BMW X1 118 d. X DRIVE 143 ks. 2011 god

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
29 мар. 23:34 ,

Kuka vo Delcevo

109 000 ЕУР

Број на соби: > 10
29 мар. 08:13 Претпријатие ,

SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 08:12 Претпријатие ,

FORD FOKUS C-MAX 1.6 TDCI 90 ks.2007 God

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
29 мар. 08:10 Претпријатие ,

Toyota Urban Cruiser 1.4 d 90 ks 2010

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
29 мар. 08:02 Претпријатие ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM 122 ks. -07

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 08:01 Претпријатие ,

BMW 320 d. 184 ks.2012 god

12 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
28 мар. 00:34 Претпријатие ,

TOYOTA RAV4 2.2 d. 136 ks. 2007 god

6 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
26 мар. 22:15 Претпријатие ,

Fiat Doblo 1.6 multijet 105 ks 2011

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
25 мар. 22:50 Претпријатие ,

VW Passat 1.9 tdi 105ks 2006

4 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 21:56 Претпријатие ,

TOYOTA YARIS 1.4 d.90.ks.2007 god

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
21 мар. 16:11 ,

Kia Sportage 4x4 vo odlichna sostojba

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
19 мар. 23:14 Претпријатие ,

SKODA FABIA 1.4 TDI 55 kW.2006 god

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
18 мар. 20:24 Претпријатие ,

PEUGEOT 207 1.4 HDI 50 kw.2007 god

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
18 мар. 19:32 Претпријатие ,

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks.2004 god

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
18 мар. 17:22 ,

Golf 5 6 brzini

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
15 мар. 21:56 Претпријатие ,

NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2008 god.

6 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 мар. 21:48 Претпријатие ,

FIAT QUBO 1.3 multijet 55 kW. 2010 God

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
11 мар. 23:20 Претпријатие ,

VW CADYY 1.9 TDI 105 ks.2006 g.TOVARNO!!!

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 мар. 23:08 Претпријатие ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI 101 ks. 2007 god

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
04 мар. 08:59 ,

Citroen C2 1.4hdi -07

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации