Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Делчево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 ноем. 20:57 ,

Kuka vo centarot na Delcevo

120 000 ЕУР

Број на соби: 5
29 ноем. 14:04 ,

Ford Fiesta

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
29 ноем. 08:54 ,

Chrysler PT Cruiser 2.2 cdri

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
28 ноем. 20:14 ,

Se iznajmuva Vila Samovila

1 850 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 90
28 ноем. 12:00 ,

Ford Fiesta 1.4 GPL

4 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 07:29 Претпријатие ,

Seat Ibiza 1.4 TDI 51kw 2008

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
23 ноем. 09:55 ,

Fiat Grande Punto 2013 dizel

4 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
22 ноем. 07:24 Претпријатие ,

MAZDA 2 1.4 HDI 51 kW.2009 god

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
21 ноем. 18:27 ,

Seat leon FR 2.0 170 KS

6 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 17:54 Претпријатие ,

Bmw 318d 122ks 2006

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
19 ноем. 14:21 ,

Opel Astra 1.7 dizel

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 ноем. 22:45 Претпријатие ,

VW Golf 5 Plus 1.9tdi 105ks 2005

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 ноем. 07:11 Претпријатие ,

VW Golf Plus 1.9tdi 105ks 2006

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
15 ноем. 07:11 Претпријатие ,

Mercedes-Benz A 160cdi 90ks 2006

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
15 ноем. 07:11 Претпријатие ,

Skoda Octavia 1.9tdu 105ks 4x4 2006

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 ноем. 07:11 Претпријатие ,

Bmw 320d 163ks 2006

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
15 ноем. 07:11 Претпријатие ,

VW Passat 2.0tdi 140ks 2005 highline

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
15 ноем. 07:11 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C 220cdi 170ks 2008

9 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
14 ноем. 13:08 ,

Audi A4 2.0tdi 2010

9 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
12 ноем. 07:13 Претпријатие ,

AUDI A4 2.0 TDI 140 ks. 2005 god

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 ноем. 22:05 ,

Citroen C2 1.4 hdi avtomatik

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
07 ноем. 07:15 Претпријатие ,

PEUGEOT 107 1.0 i 44 kw. 2013 God

4 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 85 000 - 89 999
02 ноем. 06:56 Претпријатие ,

Suzuki SX4 1.9 DDIS 122 ks 4x4 2007

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
01 ноем. 06:55 Претпријатие ,

VW Golf 7 1.6tdi 105ks 2014

9 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
31 окт. 07:28 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0tdi 110ks 2009

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
15 окт. 03:19 ,

Renault Laguna 2.2 dizel

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 13:08 ,

Audi Q5 benzin 2013

5 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 40 000 - 44 999
07 окт. 09:28 Претпријатие ,

Kia Ceed 1.6 CRDI 80kw 2009

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
04 окт. 17:30 ,

Kuka vo Delcevo

120 000 ЕУР

Број на соби: 5
28 септ. 17:27 ,

Lexus IS220d luxury 2008

6 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации