Македонски | Shqip | English |
18 авг. 13:12
Линк
Автомобили , Делчево

Mercedes-Benz E 270 CDI

6 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 400 000 - 449 999

27 јул. 12:18 Автомобили , Делчево

OPEL ASTRA 1,9 CDTI 120 KS -06

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
25 јул. 10:44 Автомобили , Делчево

VW GOLF 5 BLUEMOTION 1.9 Diesel

5 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 14:13 Автомобили , Делчево

Peugeot 206 ozila za avtoshkola

Година: 2006
Километража: 350 000 - 399 999
20 јул. 10:00 Претпријатие Автомобили , Делчево

BROKER AUTO

1 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
20 јул. 10:00 Претпријатие Автомобили , Делчево

BMW 120 D

4 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
20 јул. 09:59 Претпријатие Автомобили , Делчево

VOLVO C30 2.0 D

4 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
20 јул. 09:59 Претпријатие Автомобили , Делчево

VOLVO S40 1.6 D

4 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
20 јул. 09:58 Претпријатие Автомобили , Делчево

PEUGEOT 207 1.6 HDI

3 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
20 јул. 09:53 Претпријатие Автомобили , Делчево

VOLVO V50 2.0 D

4 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
19 јул. 13:11 Автомобили , Делчево

Mercedes Benz ML 300

14 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
16 јул. 12:11 Автомобили , Делчево

Hyundai Sonata 2.0 CRDI

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
15 јул. 22:32 Автомобили , Делчево

Mercedes-Benz ML 300

14 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
11 јул. 20:12 Куќи/Вили , Делчево

KUKA KARABINA VO DELCEVO

45 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
08 јул. 09:52 Претпријатие Автомобили , Делчево

NOV UVOZ NA AVTOMOBILI

550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
03 јул. 17:45 Автомобили , Делчево

CHEVROLET CAPTIVA

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 20:48 Автомобили , Делчево

Citroen Xsara 1.9TURBO DIZEL

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
27 јун. 13:37 Претпријатие Автомобили , Делчево

PEUGEOT RANCH CARGO 1.4 HDI

3 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
27 јун. 13:36 Претпријатие Автомобили , Делчево

OPEL COMBO CARGO 1.7 CDTI

3 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
27 јун. 13:36 Претпријатие Автомобили , Делчево

OPEL COMBO CARGO 1.7 CDTi

3 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
24 јун. 12:28 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW PASSAT 2.0 TDI 170 ks -08 HIGHLiNE

6 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
24 јун. 10:45 Претпријатие Автомобили , Делчево

OPEL CORSA 1.3 CDTI 68 ks -05

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
24 јун. 00:33 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A6 1.9 TDI 110ks -98

3 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 17:49 Автомобили , Делчево

VW PASSAT 2.0 TDI -05 190000KM

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
10 јун. 18:37 Автомобили , Делчево

Alfa Romeo

1 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
02 јун. 02:30 Автомобили , Делчево

Opel Meriva 1.7 cdti -03

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток