Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Делчево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


23 јан. 08:46 Претпријатие ,

AUDI A3 1.9 TDI 105 ks 2005 god

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
21 јан. 21:58 Претпријатие ,

FIAT SEDICI 1.9 JTDM 122 ks. 4x4 2007 god

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 21:41 Претпријатие ,

NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2008 god.

6 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
16 јан. 21:06 ,

Se prodava OPEL ASTRA!

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
15 јан. 22:21 Претпријатие ,

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2006 god

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 13:52 Претпријатие ,

TOYOTA RAV4 2.2d 136ks -09

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
14 јан. 13:48 Претпријатие ,

VW PASSAT CC 2.0TDI 140ks -09

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 јан. 23:20 Претпријатие ,

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 ks. 2010 god

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
08 јан. 19:59 ,

slep sluzba vrsi tehnicki pregled na bugarski vozila

1 МКД

Година: 2020
Километража: 5 000 - 9 999
08 јан. 14:55 ,

Fiat Doblo

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 13:37 ,

Prodavam nisan micra 1.5d

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 05:45 ,

Renault Laguna 2.2 140ks

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 јан. 05:46 ,

Audi q5 3.0

1 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
26 дек. 09:21 Претпријатие ,

OPEL Antara 2.0 CDTI 150 ks 2008 god

6 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
23 дек. 21:01 ,

Kia Magentis 2005

1 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
22 дек. 22:36 Претпријатие ,

FIAT Bravo 1.9 multijet 122 ks.2007 god

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
16 дек. 17:44 ,

Peugeot 206 hdi

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
13 дек. 19:06 Претпријатие ,

AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 2005 GOD

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
12 дек. 20:19 Претпријатие ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI 75 ks 2006 God

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
04 дек. 21:56 Претпријатие ,

SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks 2006 God

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
03 дек. 23:00 Претпријатие ,

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2004 god.

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
29 ноем. 18:40 Претпријатие ,

CITROEN C3 Picasso 1.6 HDI 90 ks 2010 god

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
28 ноем. 20:50 Претпријатие ,

VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks 2005 god

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
26 ноем. 21:21 Претпријатие ,

BMW 320 d.163 ks 2006 god

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 21:40 Претпријатие ,

OPEL ASTRA 1.9 CDTI 150 ks 2005 god

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 ноем. 19:40 ,

VOLVO V50 2.0 136KS -06 Registrirano

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
18 ноем. 04:46 ,

Продажба на автомобил

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
16 ноем. 22:50 Претпријатие ,

VW GOLF 6 1.6 TDI 105 ks. 2011 god

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
15 ноем. 21:39 Претпријатие ,

Ford focus 1.8 tdci 115hp

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации