Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Делчево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 јун. 22:27 Претпријатие ,

SKODA ROOMSTER 1.4 TDI 59 kw.2007 god

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
08 јун. 08:43 Претпријатие ,

Mercedes-Benz ML 320 cdi 4matic 2006

9 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 јун. 08:43 Претпријатие ,

Peugeot 206 cabrio 1.6 HDI 109ks 2006

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 23:46 Претпријатие ,

Opel Insignia 2.0 cdti 131ks 2010

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
26 мај 20:21 Претпријатие ,

Broker Auto

1 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
22 мај 11:08 Претпријатие ,

Nov uvoz na avtomobili

1 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
18 мај 13:56 ,

Se izdava apartman vo Makedonska Kamenica

1 800 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 70
16 мај 13:06 ,

Kuka

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
13 мај 22:03 Претпријатие ,

Ford Focus 1.6 TDCI 90ks 2006

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
09 мај 23:25 Претпријатие ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks.2004 god

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
08 мај 14:01 Претпријатие ,

Fiat Bravo 1.9jtd 88kw 2007

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
08 мај 09:32 Претпријатие ,

Golf V 2.0 103kw 2007god

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 08:52 ,

Golf V 2.0 103kw 2007god

4 700 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 20:00 ,

Opel Astra H 2005 1.4 90ks

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 22:02 Претпријатие ,

PEUGEOT 4007 2.2 HDI 153 ks.2008 god

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
03 мај 22:02 Претпријатие ,

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 ks.2011 god

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
26 апр. 23:33 Претпријатие ,

VW PASSAT 1.9 TDI 105 ks.2006 god

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 апр. 23:12 Претпријатие ,

FORD FOKUS 1.6 TDCI 90 ks.2006 god.

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
20 апр. 22:33 Претпријатие ,

Fiat Sedici 1.9 multijet 122ks 4x4 2009

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
13 апр. 05:12 ,

Suzuki grand vitara

3 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 00:11 Претпријатие ,

NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2009 God.

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
12 апр. 20:20 ,

Audi A4 2.0tdi

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 23:39 Претпријатие ,

VW PASSAT 2.0 TDI 150 ks. 2015 God.

15 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
02 апр. 21:57 ,

BMW 525 D 204 KS F10 BI-XENON, NAVI M-PAKET - 2011

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 21:20 Претпријатие ,

BMW X1 118 d. X DRIVE 143 ks. 2011 god

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
29 мар. 08:12 Претпријатие ,

FORD FOKUS C-MAX 1.6 TDCI 90 ks.2007 God

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
23 мар. 21:56 Претпријатие ,

TOYOTA YARIS 1.4 d.90.ks.2007 god

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
21 мар. 16:11 ,

Kia Sportage 4x4 vo odlichna sostojba

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
18 мар. 17:22 ,

Golf 5 6 brzini

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
15 мар. 21:56 Претпријатие ,

NISSAN QASHGAI 1.5 DCI 106 ks.2008 god.

6 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 мар. 21:48 Претпријатие ,

FIAT QUBO 1.3 multijet 55 kW. 2010 God

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации