Македонски | Shqip | English |
18 авг. 13:12
Линк
Автомобили , Делчево

Mercedes-Benz E 270 CDI

6 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 400 000 - 449 999

27 мар. 18:04 Автомобили , Делчево

VW Touran

3 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 23:25 Автомобили , Делчево

Audi A4

12 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 19:40 Автомобили , Делчево

Opel Astra G 2.0 DTI

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 16:33 Автомобили , Делчево

Hyundai Sonata -07 2.0 CRDI

6 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
13 мар. 10:24 Станови , Делчево

STANOVI DELCEVO STROG CENTAR

Број на соби: 3,5
Површина: 80
12 мар. 23:36 Автомобили , Делчево

BMW X6 4.0D 306PS

20 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
12 мар. 14:11 Автомобили , Делчево

Audi A6 bez motor

650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
10 мар. 20:06 Автомобили , Делчево

Audi A3 19 TDI

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар. 15:16 Автомобили , Делчево

Audi A4 1.8 125 hp

1 150 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 11:04 Автомобили , Делчево

Renault Scenic 1.9 dCi

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
03 мар. 20:09 Автомобили , Делчево

Audi 4

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
02 мар. 19:44 Автомобили , Делчево

VW Golf 2

Година: 1989
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 14:33 Автомобили , Делчево

ZASTAVA 128 SCALA -91

Година: 1991
Километража: 110 000 - 119 999
24 фев. 23:39 Автомобили , Делчево

SEAT-ALTEA 2.0TDI.140KS-05G+REG CELA GOD

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
20 фев. 22:32 Автомобили , Делчево

Peugeot 306

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 19:15 Автомобили , Делчево

Kombe VW T4 L

2 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
16 фев. 10:18 Автомобили , Делчево

Landrover Freelander 2

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
14 фев. 17:41 Автомобили , Делчево

Audi A3 1.9TDI 77KW

4 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 09:30 Автомобили , Делчево

Opel Аstra 1.7 dti

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 11:36 Автомобили , Делчево

Mitsubishi Colt

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 50 000 - 54 999
10 фев. 19:53 Претпријатие Автомобили , Делчево

AUDI A6 1.9 TDI 110 ks -99

4 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
05 фев. 22:44 Станови , Делчево

Se izdava stan vo Delcevo

5 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
04 фев. 17:53 Автомобили , Делчево

Mitsubishi Colt

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 50 000 - 54 999
29 јан. 09:20 Автомобили , Делчево

Mercedes-Benz 280 dobro socuvan so desen volan

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
28 јан. 23:48 Автомобили , Делчево

Peugeot 206

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
28 јан. 19:56 Автомобили , Делчево

Renault Laguna Comfort 19 DCI

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
23 јан. 13:31 Автомобили , Делчево

PEUGEOT 207 1.4HDI 68 ks

2 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток