Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Делчево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 септ. 23:00 Претпријатие ,

AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 2006 GOD

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
29 септ. 22:40 Претпријатие ,

SKODA FABIA 1.4 TDI 75 ks. 2008 god

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
28 септ. 07:43 Претпријатие ,

AUDI A4 2.0 TDI 140ks -05

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
27 септ. 22:03 Претпријатие ,

VW PASSAT 1.9 TDI 105 ks. 2008 god

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
27 септ. 22:02 Претпријатие ,

BMW 320 d. 177 ks. 2009 god

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 10:35 ,

Seat Leon 1.6 TDI 2010 169000

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
16 септ. 20:09 ,

Opel astra 1.7 dizel REGISTRIRANA 5L/100KM

690 МКД

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 09:01 Претпријатие ,

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 105 ks -06

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 септ. 08:37 Претпријатие ,

VW TOUARAN 1.9 TDI 105ks -05

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
07 септ. 23:38 Претпријатие ,

BMW 320 d. 177 ks. 2011 God

7 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
03 септ. 08:21 Претпријатие ,

PEUGEOT 407 1.6 HDI 110 ks. 2005 god.

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
31 авг. 22:01 ,

Perfect condition Mercedes C200

7 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
23 авг. 13:31 ,

Peugeot406

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
18 авг. 07:45 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.3MULTIJET 50KW.2005 GOD.

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
14 авг. 23:23 Претпријатие ,

CITROEN C3 1.4 HDI 50 kW 2009 god

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
07 авг. 01:04 Претпријатие ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3multijet 55kw.2007 god

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
07 авг. 00:51 Претпријатие ,

MERCEDES C220 CDI 150 ks. 2005 god

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 авг. 00:00 Претпријатие ,

VW GOLF PLUS 1.9 TDI 105 ks.2005 god.

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
04 авг. 19:07 ,

Suzuki Ignis -02

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
03 авг. 15:28 ,

Audi A4 S-line

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
03 авг. 08:15 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI 51 kW. 2007 god.

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
31 јул. 15:57 ,

STAN VO CENTAROT NA DELCEVO

Број на соби: 3,5
27 јул. 18:03 ,

Audi A6 2.5 tdi 180ks 4x4

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
26 јул. 11:07 ,

Kolata e vo odlicna sostojba. Izmineta registraci

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
25 јул. 23:54 Претпријатие ,

MERCEDES A 160 CDI 90 ks 2006 God

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
25 јул. 00:24 ,

Prodavam Citroen Saxo

1 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
24 јул. 21:44 ,

PASSAT 2.O.TDI 140ks.

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 22:58 Претпријатие ,

SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks. 2006 God

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации