Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Делчево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

03 јул. 17:37 ,

Bmw 530 x-drive F10 2013

21 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
02 јул. 19:39 ,

Peugeot 407 2.0 hdi 125kw

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
29 јун. 22:20 ,

BMW X5

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
22 мај 20:49 ,

Bmw 320

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
27 јун. 20:44 ,

Aksi

4 500 МКД

Година: 2014
Километража: 35 000 - 39 999
24 јун. 02:04 ,

Citroen Saxo 1.5D

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
23 јун. 00:07 ,

Kuka vo Delcevo

60 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
21 јун. 12:20 ,

Seat Leon 2.0 TDI Style

8 250 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
21 јун. 11:40 ,

Ford Focus 1.6 EcoBoost Champions Edition

3 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
18 јун. 11:09 ,

СЕ ПРОДАВА

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун. 21:23 ,

Se prodava golf 4 1.4 benzin plin atest

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
13 јун. 14:52 ,

Kia Ceed 2008

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
07 јун. 15:54 ,

SE PRODAVA

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун. 20:01 ,

SE PRODAVA

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 мај 17:48 ,

Se prodava

1 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 04:28 ,

Suzuki Alto 2007

1 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 08:51 ,

VW Sharan 1997

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
06 мај 18:34 ,

VW Polo 1.6TDI 75KW 2014

5 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 75 000 - 79 999
05 мај 16:36 ,

Renault Megane dizel 2007

3 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
05 мај 15:23 ,

BMW 530D 2000

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 35 000 - 39 999
22 апр. 16:38 ,

BMW 535 2012

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
21 апр. 19:52 ,

Opel Astra 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 20:52 ,

Dacia Logan 1.4 prv sopstvenik

1 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Делчево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации