Македонски | Shqip | English |
18 авг. 13:12
Линк
Автомобили , Делчево

Mercedes-Benz E 270 CDI

6 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 400 000 - 449 999

Вчера 22:38 Автомобили , Делчево

VW TOURAN

3 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:33 Автомобили , Делчево

BMW 120d

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:55 Автомобили , Делчево

Ford Focus

850 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:54 Автомобили , Делчево

Chrysler PT Cruiser 2.2 CDRI

4 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 01:36 Автомобили , Делчево

Ford Tourneo -06

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
20 авг. 21:14 Куќи/Вили , Делчево

Se iznajmuva Vila Samovila

1 850 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 90
20 авг. 15:23 Автомобили , Делчево

AUDI Q7 3.0

11 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг. 14:04 Автомобили , Делчево

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS -07

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
20 авг. 01:11 Автомобили , Делчево

BMW 120 D -06

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 авг. 01:11 Автомобили , Делчево

BMW 120D e87

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 авг. 20:36 Автомобили , Делчево

Mercedes-Benz CLK 2.7CDI FULL AVANTGARDE

3 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
19 авг. 16:57 Автомобили , Делчево

Mercedes-Benz Vaneo

4 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
19 авг. 10:55 Автомобили , Делчево

Audi A4 2.7tdi 180ks UNIKAT EURO4 CH

5 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 13:12
Линк
Автомобили , Делчево

Mercedes-Benz E 270 CDI

6 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 400 000 - 449 999
15 авг. 07:43 Станови , Делчево

Izdavam stan vo Delcevo

6 000 МКД

Број на соби: 2
Површина: 60
15 авг. 07:23 Станови , Делчево

se prodava ctan

25 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
14 авг. 18:58 Автомобили , Делчево

VOLVO S60

1 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 авг. 18:18 Автомобили , Делчево

Seat Ibiza 1.9 obicen dizel Registrirana Itno

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
13 авг. 11:02 Куќи/Вили , Делчево

Kuka vo selo Petrovo

9 000 ЕУР

Број на соби: 5
11 авг. 09:20 Автомобили , Делчево

Alfa Romeo GT 1.9 JTD

2 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
09 авг. 12:37 Автомобили , Делчево

VW Bora -01

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 14:52
Линк
Автомобили , Делчево

DAEWOO MATIZ

899 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
08 авг. 14:10 Автомобили , Делчево

VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS -06

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
07 авг. 22:38 Станови , Делчево

Stan strog centar Delcevo

Број на соби: 3
Површина: 80
05 авг. 16:12 Автомобили , Делчево

Seat Leon 1.9 tdi

2 990 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
30 јул. 21:42 Автомобили , Делчево

Hyundai Tucson 2.0 4×4

5 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
28 јул. 19:45 Автомобили , Делчево

OPEL ZAFIRA EURO 5A

5 885 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток