Македонски | Shqip | English |

куќа | Демир Хисар

21 јул. 20:17 ,

Zastava 101 -84

Година: 1984
Километража: 65 000 - 69 999
18 мар. 22:50 ,

Kuka so dvorno mesto vo selo Zvan

Број на соби: 4
Површина: 100

  • куќа во категорија МП3/4/5-плеери/Цд-плеери
  • Куќа во категорија Станови
  • Куќа во категорија Живеалишта
  • Куќа во категорија Куќи/Вили

Кон почеток