Македонски | Shqip | English |

Gumi | Демир Хисар

08 мај 22:35 ,

Lada Standard 2105

950 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
27 апр. 17:46 ,

Fiat Tipo

Година: 1994
Километража: 160 000 - 169 999
27 апр. 17:46 ,

Fiat Tipo Bmw Audi 1,7 d

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
25 фев. 00:28 ,

Lada 110

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
19 фев. 11:46 ,

Fiat tipo

550 ЕУР

Година: 1995
Километража: 80 000 - 84 999
11 јан. 18:50 ,

Fiat tipo 1.6

550 ЕУР

Година: 1993
Километража: 180 000 - 189 999
16 дек. 17:31 ,

Fiat Tipo 1.7 dizel

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 10 000 - 14 999
30 ноем. 17:57 ,

VW Jetti

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
13 окт. 10:44 ,

Fiat Tipo 1.6

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 10 000 - 14 999
21 септ. 00:45 ,

Renault Laguna 2.2 DRT Dizel

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
30 авг. 18:07 ,

Mercedes C220

4 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
26 авг. 02:28 ,

Fiat Tipo

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
16 јул. 20:29 ,

Lada 110

1 050 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
24 мар. 12:03 ,

Audi A4

2 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
29 дек. 21:46 ,

BMW 320

2 750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
01 дек. 01:17 ,

Mercedes ML 270 mozi zamena

6 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
11 јул. 23:42 ,

Lada Niva -96

1 850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 5 000 - 9 999
16 мај 20:07 ,

Mercedes Benz ML 270 moze i zamena

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 13:29 ,

BMW 525 D

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 08:48 ,

Mercedes C200 CDI vo perfektna sostojba

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 02:56 ,

Ford Focus 1.8 tddi 2001

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
12 дек. 16:59 ,

Land Rover Range Rover Jeep

4 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
12 дек. 10:00 ,

VW JETTA 1.9 TDI 77 KW 105 KS

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 ноем. 20:07 ,

Mercedes S 320 cdi

9 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 септ. 11:53 ,

Mercedes ML 270 2003g moze i zamena

7 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
04 септ. 12:24 ,

Mercedes ML 270

7 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
03 септ. 12:21 ,

Mercedes ML 270

7 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
26 авг. 20:26 ,

Mercedes C 220 cdi -08

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
11 апр. 23:38 ,

Mercedes ML 320 cdi 4x4

14 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
21 ноем. 00:38 ,

Ford Escort -93

600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
05 ноем. 18:05 ,

VW Golf 4 1.9 -98

2 550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
21 мај 20:02 ,

Peugeot 406 HDI Karavan -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
12 јан. 16:11 ,

BMW 320d -00 moze zamena

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999

  • Gumi во категорија Земјоделски и Шумски возила
  • Gumi во категорија Автоделови и Опрема
  • GUMI во категорија Автоделови и Опрема
  • Gumi во категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • Gumi 16 во категорија All Category
  • Gumi во категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • Gumi во категорија Автоделови и Опрема

Кон почеток