Македонски | Shqip | English |

Демир Хисар

03 фев. 14:06 ,

Citroen C5 moze zamena

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 18:50 ,

Fiat tipo 1.6

550 ЕУР

Година: 1993
Километража: 180 000 - 189 999
17 дек. 00:36 ,

Lada 110

Година: 2001
Километража: 80 000 - 84 999
16 дек. 17:31 ,

Fiat Tipo 1.7 dizel

600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 10 000 - 14 999
02 дек. 05:11 ,

VW Jeta

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
30 ноем. 17:57 ,

VW Jetti

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
13 окт. 10:44 ,

Fiat Tipo 1.6

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 10 000 - 14 999
03 окт. 19:39 ,

Stan vo Demir Hisar

9 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2,5
21 септ. 00:45 ,

Renault Laguna 2.2 DRT Dizel

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
10 септ. 04:17 ,

Fiat Tipo

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
30 авг. 18:07 ,

Mercedes C220

4 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
26 авг. 02:28 ,

Fiat Tipo

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
12 авг. 09:55 ,

Mercedes C 220

1 490 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток