Македонски | Shqip | English |
29 дек. 21:46 Автомобили , Демир Хисар

BMW 320

2 750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
01 дек. 01:17 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes ML 270 mozi zamena

6 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
02 окт. 22:53 Автомобили , Демир Хисар

Lada Samara Sedan

300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
18 септ. 12:50 Автомобили , Демир Хисар

Peugeot 207 1.6 hdi

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
10 септ. 20:03 Автомобили , Демир Хисар

VW Golf 4

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
14 авг. 20:08 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes-Benz C 220

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 јул. 23:42 Автомобили , Демир Хисар

Lada Niva -96

1 850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 5 000 - 9 999
21 јун. 21:04 Автомобили , Демир Хисар

VW Golf 4

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
16 мај 20:07 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes Benz ML 270 moze i zamena

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 19:44 Автомобили , Демир Хисар

VW Golf 3

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
04 мај 13:29 Автомобили , Демир Хисар

BMW 525 D

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 08:48 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes C200 CDI vo perfektna sostojba

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 11:44 Автомобили , Демир Хисар

Renault Clio

1 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
10 јан. 02:56 Автомобили , Демир Хисар

Ford Focus 1.8 tddi 2001

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток