Македонски | Shqip | English |

Демир Хисар

01 дек. 01:17 ,

Mercedes ML 270 mozi zamena

6 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
02 окт. 22:53 ,

Lada Samara Sedan

300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
18 септ. 12:50 ,

Peugeot 207 1.6 hdi

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
10 септ. 20:03 ,

VW Golf 4

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
14 авг. 20:08 ,

Mercedes-Benz C 220

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 јул. 23:42 ,

Lada Niva -96

1 850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 5 000 - 9 999
21 јун. 21:04 ,

VW Golf 4

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
16 мај 20:07 ,

Mercedes Benz ML 270 moze i zamena

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 19:44 ,

VW Golf 3

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
04 мај 13:29 ,

BMW 525 D

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 08:48 ,

Mercedes C200 CDI vo perfektna sostojba

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 11:44 ,

Renault Clio

1 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
10 јан. 02:56 ,

Ford Focus 1.8 tddi 2001

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
08 јан. 19:11 ,

Pleteni kosovi

500 МКД

12 дек. 16:59 ,

Land Rover Range Rover Jeep

4 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
12 дек. 10:00 ,

VW JETTA 1.9 TDI 77 KW 105 KS

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999


Кон почеток