Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Бела техника и Апарати за домаќинство | Друго

Во категоријата "Друго" како подкатегорија на "Бела техника и Апарати за домаќинство" се огласуваат најразлични кујнски апарати и бела техника. Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - брзо, лесно и едноставно!

15 јан. 23:29 , ,

Boca za kislorod

25 000 МКД

04 јан. 15:14 , ,

BOJLER BOSCH TR2000 18w

9 000 МКД

26 дек. 05:38 ,

Skoro novo

350 ЕУР

Огласи за продажба на бела техника и мали кујнски апарати

Дали знаевте дека на Пазар3 може да купувате и продавате секакви апарати за домаќинство? Доколку продавате печка на пелети, бојлер, готвач на пареа, кафемати, или друга бела техника и мали кујнски апарати, Пазар3 е вистинското место за брза и ефикасна продажба. 

Доколку пак имате потреба од некаков апарат, на Пазар3 се продава бела техника и апарати за домаќинство по најповолни цени! 

Што сè се продава и купува во оваа категорија на Пазар3?

Во оваа категорија се огласуваат најразлични апарати: пегла, прочистувач на воздух, масажер, професионална фритеза, бојлер, соларен бојлер, пекач за леб, апарат за еспресо, кафемат, Nutribullet, чешма за садопер и многу други мали апарати, апарати за домаќинство и бела техника.
Кон почеток