Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 07:37 Друго , Струмица , Босилово

Satrap masinka za bricenje nova

2 400 МКД Намалена цена

10 септ. 08:00 Друго , Струмица , Босилово

Машина за Шиење Brother

5 500 МКД Намалена цена

07 јул. 06:35 Друго , Струмица

Diferencijalen termostat 7.3.3 solarni paneli + kotel

4 000 МКД

07 јул. 06:35 Друго , Струмица

Diferencijalen termostat za solarno DT 5.3.3

3 500 МКД

07 јул. 06:35 Друго , Струмица

Diferencijalen termostat za solarno DT 4.4

3 000 МКД

22 мај 18:35 Друго , Струмица

Kafemat Zepter nov so garancija

200 ЕУР

20 ноем. 15:48 Друго , Струмица , Ново Село

Kafemat.

60 000 МКД

08 авг. 16:26 Друго , Струмица

Se prodavat lusteri

1 ЕУР

01 авг. 13:51 Друго , Струмица

Philips Lumea

12 000 МКД

01 авг. 12:42 Друго , Струмица

Philips lumea essential

10 000 МКД

29 дек. 15:44 Друго , Струмица

Avstraliska skara

40 000 МКД

29 ноем. 13:00 Друго , Струмица

Nutribullet ekstraktor na hrana

3 590 МКД Намалена цена

28 ноем. 12:08 Друго , Струмица

Solarni bojleri od 200l Inox

13 500 ЕУР Намалена цена

04 мар. 14:23 Друго , Струмица

Se kupuva Power Jiucer

21 авг. 00:38 Друго , Струмица

Шпорет за парно греење

600 ЕУР

21 авг. 21:35 Друго , Струмица

Kamin Alfa Plam

06 јун. 12:20 Друго , Струмица

Masina za secenje suvomesnati proizvodi

4 500 МКД

05 дек. 21:54 Друго , Струмица

Novogodisna elka

6 000 МКД

30 ноем. 16:15 Друго , Струмица

Kamin

8 000 МКД

24 окт. 14:55 Друго , Струмица

KOTEL NA DRVA SIME 40kw

600 ЕУР

22 окт. 19:32 Друго , Струмица

Tava za ajvar

13 окт. 15:45 Друго , Струмица

Solarni bojleri od 150 i 200l GOLEM POPUST

11 990 МКД

18 јун. 16:55 Друго , Струмица

Gorenje boljer 10lt

2 000 МКД

30 мај 12:59 Друго , Струмица

Baterii

80 МКД

02 апр. 22:10 Друго , Струмица

Masini za kafe NESCAFE BARISTA

3 000 МКД

24 јан. 01:51 Друго , Струмица

HPL depilator

300 ЕУР

18 септ. 13:05 Друго , Струмица

ТONIFIC masazer

2 900 МКД

04 септ. 03:05 Друго , Струмица

Kamin Alfa plam Rustik

14 000 МКД

17 авг. 20:41 Друго , Струмица

Parno na drva

12 000 МКД

21 мар. 18:51 Друго , Струмица

Sokovnik Fusion Juicer

4 700 МКД

19 мај 12:50 Друго , Струмица

Vodootporni Masinki za strizenje i bricenje

50 ЕУР

21 мар. 12:53 Друго , Струмица

Sokovnik Power Juicer

3 000 МКД

06 мар. 21:54 Друго , Струмица , Босилово

Pegla BRAUN profesionalna

5 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации