Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Beko frizideri - Огласи за продажба на фрижидери од Beko!

Трагате по beko frizideri веќе подолго време, или пак, сакате да понудите фрижидери од Beko за продажба, без воопшто да губите залудно време и да се фрустрирате како претходно? Вие сте на вистинското место а Пазар3 нуди одлично решение за вашиот проблем!


Тука, Вие ќе можете да продадете beko frizideri, но, и пронајдете нови фрижидери, половни фрижидери од Beko, комбинирани фрижидери, мини фрижидери, мали фрижидери, па дури и да следите различни фрижидери акција кои ги прават продавачите со само еден клик!

08 дек. 17:06 Фрижидери и Комори , Битола

Kombiniran frizider Beko

3 500 МКД

08 мај 19:45 Фрижидери и Комори , Скопjе , Аеродром

Frizider Beko

4 000 МКД

24 апр. 18:22 Фрижидери и Комори , Охрид

Vgraden frizider

12 000 МКД Намалена цена

06 фев. 19:55 Фрижидери и Комори , Охрид

Фрижидер Блумберг

14 000 МКД

14 окт. 04:52 Фрижидери и Комори , Скопjе , Чаир

BEKO cn 228100

1 ЕУР

11 септ. 16:41 Фрижидери и Комори , Скопjе , Карпош

Beko zamrznuvac

12 000 МКД Намалена цена

17 авг. 22:30 Фрижидери и Комори , Скопjе , Бутел

Frizider

200 ЕУР

22 јул. 20:11 Фрижидери и Комори , Скопjе , Карпош

Fioki i polici za frizider beko novi

21 јул. 18:28 Фрижидери и Комори , Скопjе , Чаир

Zamrznuvac kako nov

17 500 МКД

20 јун. 22:26 Фрижидери и Комори , Скопjе , Чаир

Frizider mnogu zacuvan

12 000 МКД

28 мај 11:40 Фрижидери и Комори , Скопjе , Карпош

Beko frizider od A klasa energetska potrosuvacka

33 000 МКД

17 мај 20:40 Фрижидери и Комори , Скопjе , Центар

Kombiniran frizider

10 000 МКД

26 апр. 23:54 Фрижидери и Комори , Гостивар

Frizhider dhe Dubok me fjoka

10 000 МКД

05 апр. 10:27 Фрижидери и Комори , Скопjе , Карпош

Zamrznuvac Beko 310 litri

8 000 МКД

29 ноем. 17:24 Фрижидери и Комори , Скопjе , Аеродром

Beko frizider kratko koristen

6 000 МКД

16 ноем. 18:50 Фрижидери и Комори , Скопjе , Ѓорче Петров

Frizider Beko

6 500 МКД

09 окт. 16:31 Фрижидери и Комори , Охрид

Prodavam Beko frizider

5 000 МКД

13 јул. 14:32 Фрижидери и Комори , Струмица

Beko frizider

8 000 МКД

11 јул. 17:04 Фрижидери и Комори , Битола

Kombiniran frizider Beko

12 000 МКД

09 јул. 19:26 Фрижидери и Комори , Скопjе , Бутел

Frizider za dlaboko zamrznuvanje

15 000 МКД

29 јун. 12:39 Фрижидери и Комори , Скопjе , Бутел

Beko frizider

30 апр. 10:07 Фрижидери и Комори , Скопjе , Кисела Вода

Beko

160 ЕУР

15 апр. 12:19 Фрижидери и Комори , Радовиш

Kombiniran frizider Beko

7 000 МКД

15 апр. 12:16 Фрижидери и Комори , Радовиш

Frizider Beko vo odlicna sostojba

7 000 МКД

08 апр. 05:34 Фрижидери и Комори , Крушево

Фрижидер и електричен шпорет

250 ЕУР

17 мар. 13:19 Фрижидери и Комори , Скопjе , Карпош

Frizider Beko

9 000 МКД

05 мар. 10:24 Фрижидери и Комори , Скопjе , Аеродром

Prodavam

2 000 МКД

24 фев. 00:14 Фрижидери и Комори , Охрид

Povolno

25 окт. 23:36 Фрижидери и Комори , Кавадарци

Se prodava

5 000 МКД

01 септ. 11:33 Фрижидери и Комори , Гевгелиjа , Гевгелија

Prodavam Fridzer

8 000 МКД

Интересен факт: "beko frizideri", "frizideri beko cena", "beko frizider" се најчестите избори за фрази кај огромен број на посетители на нашиот сајт, а тоа на најдобар начин ја отсликува богатата понуда и побарувачка која е достапна на нашиот сајт!Што всушност добивате како корисник на beko frizideri?


Беспрекорен перформанс - она кое ќе Ви го понуди сопствеништвото на beko frizideri ќе биде одличниот перформанс кој што ќе Ви гарантира дека вашите пијалоци и храна ќе бидат "згрижени" на најдобар начин, а во ова ќе имате прилика да се уверите и самите.


Затоа, побрзајте, и контактирајте некои од продавачите кои што ќе Ви понудат разни видови на фрижидери!


Широк асортиман на производи - изборот за beko frizideri е навистина голем, впрочем, Вие ќе можете да одберете мали фрижидери, мини фрижидери, комори, комбинирани фрижидери, и се разбира, на следите некоја од многубројната фрижидери акција чија што цена целосно ќе соодејствува со вашиот буџет!


Издржливост - кажете им збогум на техничките проблеми кои ги имавте со останатите фрижидери, и протокот на вода со кој што најчесто се соочувавте изминатиот период, бидејќи сопствениците на beko frizideri немаат потреба да се грижат од вакви ситуации.


Ова ќе имате прилика да го увидите и самите откако ќе станете сопственик на beko frizideri!Зошто Пазар3 е најдоброто место за продажба на beko frizideri?


Рекордна посетеност - посетеноста на Пазар3 надминува над 70 000 посетители на дневно ниво, а тоа значи дека откако ќе се огласите, нема никогаш да помине долго пред да бидете контактирани од заинтересираните купувачи во врска со оние beko frizideri и модели кои ги нудите за продажба!


Впрочем, ова е и една од главните причини поради кои луѓето се одлучуваат да се огласат на Пазар3.


Популарен бренд - со оглед на фактот што Пазар3 е најголемиот огласувачки сајт во Македонија, ова се одлични вести за секој продавач кој што сака да продаде beko frizideri за кратко време!


Покрај фрижидери, тука ќе можете да продадете и различна бела техника - грејни тела, шпорети и печки, машини за миење садови, машини за перење, но, и се останато - автомобили, возила, електроника, па се до различен инвентар за сечиј дом и семејство!


Неверојатно голема побарувачка - побарувачката за beko frizideri и комори е поставена на високо ниво на нашиот сајт, а тоа е повеќе од гаранција за брза продажба на вашите нови фрижидери, мали фрижидери, комбинирани фрижидери и мини фрижидери чиј производител е Beko!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации