Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Gorenje frizideri - Огласи за продажба на Gorenje фрижидери!

Пазар3 нуди одлична можност за продажба на gorenje frizideri, како и за следење на најголемата понуда на фрижидери во Македонија, која ја сочинуваат огромен број на мали фрижидери, половни фрижидери, мини фрижидери и комбинирани фрижидери, чиј производител е Gorenje!


Затоа, побрзајте и објавете оглас за продажба на gorenje frizideri, или пребарајте ги огласите во кои што ќе можете да пронајдете фантастични фрижидери од Beko по цени и услови кои се соодветни со вашиот буџет и вкус!

Денес 16:57 Фрижидери и Комори , Охрид

Prodavam komora

2 500 МКД

08 дек. 21:13 Фрижидери и Комори , Тетово

SE PRODAVA FRIZIDER

6 000 МКД

13 ноем. 00:44 Фрижидери и Комори , Скопjе , Чаир

Frizider

3 500 МКД

15 окт. 12:56 Фрижидери и Комори , Битола

Prodavam frizider

1 500 МКД

28 септ. 17:09 Фрижидери и Комори , Струга

Zamrznivac i Odrzuvac frizider

25 септ. 12:25 Фрижидери и Комори , Скопjе , Аеродром

Горење и Кончар

6 000 МКД

24 септ. 15:28 Фрижидери и Комори , Скопjе , Кисела Вода

Frizider za zamrznuvanje

10 000 МКД

22 септ. 01:19 Фрижидери и Комори , Скопjе , Кисела Вода

Frizider

100 ЕУР

05 септ. 12:12 Фрижидери и Комори , Скопjе , Гази Баба

Frizider za dlaboko

16 авг. 17:16 Фрижидери и Комори , Тетово

Samo 1 godina koristena

250 ЕУР

02 јун. 10:57 Фрижидери и Комори , Штип

Фрижидер

11 000 МКД

16 мај 14:16 Фрижидери и Комори , Скопjе , Гази Баба

Zamrznuvac 400l

3 000 МКД

27 апр. 07:04 Фрижидери и Комори , Битола

SE PRODAVAT DVA FRIZIDERI

3 000 МКД

21 апр. 08:44 Фрижидери и Комори , Скопjе , Аеродром

Prodavam zamrznuvac

10 000 МКД

10 апр. 13:15 Фрижидери и Комори , Скопjе , Скопје

Frizideri

12 000 МКД

29 мар. 10:45 Фрижидери и Комори , Скопjе , Чаир

Frizider i zamrznuvac

400 ЕУР

25 јан. 21:25 Фрижидери и Комори , Куманово

Фрижидер марка Gorenje

21 ноем. 17:50 Фрижидери и Комори , Скопjе , Бутел

Sandak za zamrznuvanje

150 ЕУР

20 ноем. 18:52 Фрижидери и Комори , Скопjе , Бутел

Zamrznuvac

150 ЕУР

05 ноем. 08:59 Фрижидери и Комори , Скопjе , Аеродром

Se prodava.

15 000 МКД

01 ноем. 23:42 Фрижидери и Комори , Битола

Frizider , Elektricno KAKO NOVI !!!

5 000 МКД Намалена цена

25 авг. 15:44 Фрижидери и Комори , Скопjе , Гази Баба

Frizider Gorenje

17 авг. 22:09 Фрижидери и Комори , Скопjе , Гази Баба

Frizider

120 ЕУР

23 јул. 21:47 Фрижидери и Комори , Куманово

Se prodava

150 ЕУР

23 јул. 21:25 Фрижидери и Комори , Куманово

se prodava

150 ЕУР

03 јун. 21:32 Фрижидери и Комори , Кичево

Regal

100 ЕУР

27 мар. 21:25 Фрижидери и Комори , Куманово

Zamrznuvac od 310litri

7 500 МКД

Како Пазар3 може да Ви помогне при продажбата на gorenje frizideri?


Оглас - регистрирањето на оглас на Пазар3 ќе Ви помогне на брз и едноставен начин да пронајдете потенцијални купувачи кои што се во потрага по најразлични gorenje frizideri - комбинирани фрижидери, мини фрижидери, мали фрижидери, како и на нови и половни фрижидери!


Уверете се и самите во ова што го говориме преку објавување на оглас од типот prodavam "gorenje frizideri".


Посетеност - огласите кои што ги објавувате ќе бидат секогаш видени, и тоа од над 70 000 дневни посетители, наместо тие да поминат незабележано како што неретко се случува на останатите сајтови од овој тип.


Оваа предност во пракса значи дека нема да помине долго пред да стапите во контакт со потенцијални купувачи кои што се заинтересирани токму за оние gorenje frizideri кои што Вие ги нудите.


Популарен бренд - за ваша информација, Пазар3 е познат како најголемиот огласувачко-купопродажен сајт во Македонија, а тоа значи дека тука ќе можете да пронајдете или продадете што и да посакате почнувајќи од gorenje frizideri, па се до возила, автомобили, електроника, мобилни телефони, живеалишта и инвентар за сечиј дом и семејство!Зошто луѓето се во потрага по gorenje frizideri?


Докажан производител - Gorenje е еден од најдобрите производители на бела техника, шпорети и микробранови печки, грејни тела, машини за перење, машини за садови, на пазарот, па така, сосема е разбирливо дека овој луѓето би одбрале gorenje frizideri наспроти останатите брендови кои допрва треба да се стекнат со лојални потрошувачи!


Квалитет и перфроманс - имајќи го предвид фактот што Gorenje произведува високо квалитетни фрижидери кои се во согласност со светските стандарди, не е ниту чудно зошто познатите gorenje frizideri се толку популарни помеѓу луѓето.


Ваков е и случајот на Пазар3 каде побарувачката и понудата за gorenje frizideri е навистина голема.


Издржливост - издржливоста е една од главните одлики на сите gorenje frizideri, а тоа се одлични вести за потенцијалните сопственици поради тоа што истекувањето на водата и слични неисправности нема да ги забележите многу години.


Во споредба, производите на многубројни брендови ги покажуваат овие симптоми непосредно по самото купување.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации