Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Gorenje Drug model

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Gorenje Drug model | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 окт. 12:56 Фрижидери и Комори , Битола

Prodavam frizider

1 500 МКД

25 септ. 12:25 Фрижидери и Комори , Скопjе , Аеродром

Горење и Кончар

6 000 МКД

24 септ. 15:28 Фрижидери и Комори , Скопjе , Кисела Вода

Frizider za zamrznuvanje

10 000 МКД

22 септ. 01:19 Фрижидери и Комори , Скопjе , Кисела Вода

Frizider

100 ЕУР

05 септ. 12:12 Фрижидери и Комори , Скопjе , Гази Баба

Frizider za dlaboko

16 авг. 17:16 Фрижидери и Комори , Тетово

Samo 1 godina koristena

250 ЕУР

02 јун. 10:57 Фрижидери и Комори , Штип

Фрижидер

11 000 МКД

16 мај 14:16 Фрижидери и Комори , Скопjе , Гази Баба

Zamrznuvac 400l

3 000 МКД

21 апр. 08:44 Фрижидери и Комори , Скопjе , Аеродром

Prodavam zamrznuvac

10 000 МКД

10 апр. 13:15 Фрижидери и Комори , Скопjе , Скопје

Frizideri

12 000 МКД

29 мар. 10:45 Фрижидери и Комори , Скопjе , Чаир

Frizider i zamrznuvac

400 ЕУР

25 јан. 21:25 Фрижидери и Комори , Куманово

Фрижидер марка Gorenje

05 ноем. 08:59 Фрижидери и Комори , Скопjе , Аеродром

Se prodava.

15 000 МКД

25 авг. 15:44 Фрижидери и Комори , Скопjе , Гази Баба

Frizider Gorenje

03 јун. 21:32 Фрижидери и Комори , Кичево

Regal

100 ЕУР

27 мар. 21:25 Фрижидери и Комори , Куманово

Zamrznuvac od 310litri

7 500 МКД

04 дек. 16:43 Фрижидери и Комори , Скопjе , Карпош

Gorenje Frizideri promo cena!!

8 000 МКД

23 ноем. 19:27 Фрижидери и Комори , Скопjе , Аеродром

Frizider Gorenje

22 авг. 18:33 Фрижидери и Комори , Скопjе , Кисела Вода

Gorenje RK6333 AC

3 500 МКД

05 авг. 20:03 Фрижидери и Комори , Битола

Frizider za dlaboko zamrznuvanje Gorenje

4 000 МКД

27 јул. 11:48 Фрижидери и Комори , Скопjе , Бутел

Frizider Gorenje

50 ЕУР

17 јул. 07:33 Фрижидери и Комори , Скопjе , Центар

Frizider za dlaboko zamrznuvanje

6 000 МКД

08 јул. 15:07 Фрижидери и Комори , Скопjе , Карпош

Zamrznuvac Gorenje

4 000 МКД

08 јул. 14:03 Фрижидери и Комори , Скопjе , Аеродром

Frizider so komora

6 000 МКД

01 мар. 22:04 Фрижидери и Комори , Штип

Se prodava frizider

3 900 МКД

01 фев. 12:03 Фрижидери и Комори , Скопjе , Бутел

Frizider Gorenje

7 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Gorenje Drug model | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации