Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Gorenje International

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Gorenje International | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 16:57 Фрижидери и Комори , Охрид

Prodavam komora

2 500 МКД

08 дек. 21:13 Фрижидери и Комори , Тетово

SE PRODAVA FRIZIDER

6 000 МКД

13 ноем. 00:44 Фрижидери и Комори , Скопjе , Чаир

Frizider

3 500 МКД

28 септ. 17:09 Фрижидери и Комори , Струга

Zamrznivac i Odrzuvac frizider

27 апр. 07:04 Фрижидери и Комори , Битола

SE PRODAVAT DVA FRIZIDERI

3 000 МКД

21 ноем. 17:50 Фрижидери и Комори , Скопjе , Бутел

Sandak za zamrznuvanje

150 ЕУР

20 ноем. 18:52 Фрижидери и Комори , Скопjе , Бутел

Zamrznuvac

150 ЕУР

01 ноем. 23:42 Фрижидери и Комори , Битола

Frizider , Elektricno KAKO NOVI !!!

5 000 МКД Намалена цена

17 авг. 22:09 Фрижидери и Комори , Скопjе , Гази Баба

Frizider

120 ЕУР

23 јул. 21:47 Фрижидери и Комори , Куманово

Se prodava

150 ЕУР

23 јул. 21:25 Фрижидери и Комори , Куманово

se prodava

150 ЕУР

28 фев. 17:31 Фрижидери и Комори , Скопjе , Центар

Frizider Gorenje

4 000 МКД

17 јун. 16:57 Фрижидери и Комори , Скопjе , Аеродром

Gorenje kombiniran frizider

6 800 МКД

21 мар. 21:06 Фрижидери и Комори , Кавадарци

Frizideri

22 септ. 21:15 Фрижидери и Комори , Скопjе , Кисела Вода

фрижидери

22 авг. 14:30 Фрижидери и Комори , Охрид

Frizider so komora

17 мај 03:19 Фрижидери и Комори , Скопjе , Аеродром

Frizider Gorenje

6 000 МКД

25 јан. 19:11 Фрижидери и Комори , Штип

Frizider Gorenje vo ispravna sostojba

5 500 МКД

24 ноем. 00:29 Фрижидери и Комори , Скопjе , Кисела Вода

Prodavam ispraven i socuvan zamrznuvac Gorenje

3 000 МКД

05 окт. 13:50 Фрижидери и Комори , Куманово , Липково

Frizider Gorenje

600 ЕУР

20 апр. 17:23 Фрижидери и Комори , Куманово

Zamrznuvac

2 000 МКД

07 апр. 00:00 Фрижидери и Комори , Прилеп

Frizider Gorenje

3 500 МКД

28 фев. 10:28 Фрижидери и Комори , Скопjе , Карпош

Frizider Gorenje

3 500 МКД

24 јан. 12:52 Фрижидери и Комори , Скопjе , Карпош

Frizider so komora

3 800 МКД

24 ноем. 12:49 Фрижидери и Комори , Скопjе , Гази Баба

Zamrznuvac Gorenje

4 900 МКД Намалена цена

04 ноем. 22:44 Фрижидери и Комори , Скопjе , Ѓорче Петров

Frizider Gorenje

5 000 МКД

23 септ. 00:09 Фрижидери и Комори , Скопjе , Центар

Frizider Gorenje inox

150 ЕУР

31 јул. 11:34 Фрижидери и Комори , Скопjе , Карпош

Friziider Gorenje

12 000 МКД

17 јул. 01:55 Фрижидери и Комори , Куманово

Frizider

13 000 МКД

06 јун. 15:45 Фрижидери и Комори , Скопjе , Кисела Вода

Frizider Gorenje

2 600 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Gorenje International | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации