Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Samsung frizideri - Сите огласи за продажба на Самсунг фрижидери на едно место!

Drug model , 29
RB , 8
SR , 3

Нудите samsung frizideri за продажба, или пак, во последно време сте се повеќе и повеќе заинтересирани за мини фрижидери, мали фрижидери, комбинирани фрижидери, нови/половни фрижидери од Samsung, но, досега, во двата случаеви не можевте да ја реализирате вашата цел? Не очајувајте!


Пазар3 Ви нуди можност за продажба на samsung frizideri, но, и за следење на огласите во кои сигурно ќе ги пронајдете токму оние модели кои ги барате, а процесот бара од вас само еден клик на полето за пребарување или на алатката за регистрирање на огласи!

19 септ. 14:46 Фрижидери и Комори , Скопjе , Кисела Вода

Dva frizideri

30 јан. 20:52 Фрижидери и Комори , Скопjе , Карпош

Samsung Frizider skoro nov

19 000 МКД

13 јун. 19:57 Фрижидери и Комори , Скопjе , Центар

Фрижидер Samsung

10 000 МКД

12 јан. 12:58 Фрижидери и Комори , Куманово , Липково

Frizider Samsung

6 500 МКД

16 дек. 13:00 Фрижидери и Комори , Скопjе , Аеродром

Frizider Samsung

250 ЕУР Намалена цена

21 јул. 20:25 Фрижидери и Комори , Скопjе , Карпош

Frizider Samsung

200 ЕУР

11 мар. 19:38 Фрижидери и Комори , Скопjе , Чаир

SE PRODAVA

26 дек. 05:39 Фрижидери и Комори , Пробиштип

Samsung kombiniran frizider

25 500 МКД

11 септ. 04:07 Фрижидери и Комори , Куманово

Duboki i masina za perenje alista

20 јул. 17:37 Фрижидери и Комори , Скопjе , Скопје

Zamrznuvac Samsung

29 апр. 14:10 Фрижидери и Комори , Скопjе , Аеродром

Dva frizideri

10 000 МКД

15 фев. 10:26 Фрижидери и Комори , Охрид

Polovni frizideri

6 000 МКД

22 ноем. 15:01 Фрижидери и Комори , Скопjе , Аеродром

Frizideri

12 000 МКД

27 септ. 16:10 Фрижидери и Комори , Скопjе , Гази Баба

Frizider Samsung

25 000 МКД

09 јул. 15:33 Фрижидери и Комори , Скопjе , Аеродром

Frizider Samsung

15 000 МКД

21 мај 17:59 Фрижидери и Комори , Скопjе , Центар

FRIZODER SAMSUNG

13 апр. 00:26 Фрижидери и Комори , Куманово , Липково

DUBOK

3 990 МКД

05 фев. 11:54 Фрижидери и Комори , Скопjе , Ѓорче Петров

Frizider

9 000 МКД

01 дек. 18:21 Фрижидери и Комори , Скопjе , Сопиште

FRIZDER SAMSUNG

7 000 МКД

05 ноем. 20:27 Фрижидери и Комори , Куманово

TRI KREVETI

18 септ. 20:52 Фрижидери и Комори , Куманово

FRIZIDER SAMSUNG

7 900 МКД

11 авг. 16:59 Фрижидери и Комори , Скопjе , Кисела Вода

FRIZIDER SAMSUNG

7 000 МКД Намалена цена

24 апр. 15:55 Фрижидери и Комори , Скопjе , Центар

Frizider Samsung

4 500 МКД

30 септ. 20:44 Фрижидери и Комори , Битола

Samsung frizideri malo kako nov

7 000 МКД

06 окт. 15:46 Фрижидери и Комори , Скопjе , Гази Баба

Kombiniran frizider

10 000 МКД

04 септ. 15:27 Фрижидери и Комори , Скопjе , Гази Баба

Frizider

8 000 МКД

10 јун. 21:05 Фрижидери и Комори , Скопjе , Аеродром

FRIZIDER SAMSUNG No Frost

7 500 МКД

Како Пазар3 може да Ви помогне при продажбата на samsung frizideri?


Oглас - преку објавување на оглас, Вие ќе завршите половина од работата која што го опфаќа процесот на продажба, бидејќи на Пазар3, побарувачката за samsung frizideri e голема, а тоа му оди во прилог на секој продавач кој што е заинтересиран за брза продажба!


Затоа, објавете оглас од типот prodavam "samsung frizideri" уште веднаш, и уверете се зошто луѓето обожуваат да се огласуваат на Пазар3.


Посетеност - благодарение на рекордната дневна посетеност која надминува над 70 000 посетители, Пазар3 ќе Ви овозможи брза и ефикасна продажба на вашите samsung frizideri и тоа во рекродно време, токму онака како што заслужувате!


Зошто? Бидејќи огласите ќе допрат до широк спектар на луѓе, од кои голем дел имаат потреба од мини фрижидери, мали фрижидери, комбинирани фрижидери, половни фрижидери и нови фрижидери кои што Вие ги нудите за продажба во даден момент!


Популарен сајт - имајќи го предвид фактот што Пазар3 важи за најголемиот а воедно и најпознатиот огласувачко-купопродажен сајт во Македонија, Вие без никаков проблем би можеле да продадете што и да посакате - samsung frizideri, живеалишта, автомобили, живеалишта, возила, електроника, па се до спортска опрема и она што е потребно за сечиј дом и семејство.Кои се причините поради кои луѓето се во потрага токму по samsung frizideri


Бескомпримисен квалитет - квалитетното производство и одличниот перформанс кој го поседуваат сите samsung frizideri без разлика на нивниот тип, се сигурно главната причина зошто огромен број на луѓе се во потрага по samsung frizideri, вклучително и Вие.


Имено, вашата храна и пијалоци ќе можат да бидат сместени во овие уреди на најдобар начин, и тоа под оптимални температури, а она што е уште подобро е тоа што нема да забележите никаков пад во перфромансот дури и после многугодишна употреба.


Издржливост - издржливоста на познатите samsung frizideri е исто така една од клучните фактори за популарноста на производите од овој бренд, а тоа е и сосема разбирливо имајќи го предвид фактот што Вие нема да забележите никакви технички проблеми или проток на вода во следните години.


За споредба, фрижидерите на многубројни брендови ги покажуваат овие симптоми непосредно после купувањето.


Докажан бренд - Samsung е еден од водечките лидери на пазарот во производство на електроника, и бела техника - фрижидери, шпорети и печки, грејни тела, машини за перење, машини за садови и сл, што говори многу за очекувањата кои би можеле да ги имате во поглед на фантастичните samsung frizideri.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации