Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 04:46 Друго , Охрид

Se prodava masina za ekspreso

3 000 МКД

13 ноем. 12:55 Машини за перење и Сушачи , Охрид

Машина за перење БЕКО

10 000 МКД

08 ноем. 15:32 Друго , Охрид

Половна печка за пелети Охрид

25 000 МКД

31 окт. 21:40 Шпорети и Микробранови печки , Охрид

Kamin na drva

10 000 МКД

31 окт. 08:25 Шпорети и Микробранови печки , Охрид

Sporet

2 000 МКД

25 окт. 10:19 Грејни тела и Клима уреди , Охрид

Kamin

300 ЕУР

12 окт. 12:33 Шпорети и Микробранови печки , Охрид

prodazba

9 500 МКД

16 септ. 11:33 Друго , Охрид

Masini za shienje

5 000 МКД

25 авг. 11:01 Грејни тела и Клима уреди , Охрид

Klima ured

5 000 МКД

18 авг. 21:56 Друго , Охрид

Skara so Gas

3 000 МКД

10 авг. 21:03 Шпорети и Микробранови печки , Охрид

Камин

600 ЕУР

11 јул. 19:06 Грејни тела и Клима уреди , Охрид

KLIMA INVENTER LG 3.5KW

4 500 МКД Намалена цена

30 мај 10:34 Шпорети и Микробранови печки , Охрид

Sporet za parno

1 000 ЕУР

08 мај 16:34 Друго , Охрид

Kafemat na kapsuli Bosch

100 ЕУР

24 апр. 18:22 Фрижидери и Комори , Охрид

Vgraden frizider

12 000 МКД Намалена цена

08 апр. 19:35 Друго , Охрид

Фрижидер и Бојлер

05 апр. 21:36 Друго , Охрид

Se prodavaat 2 kamini na peleti

25 000 МКД

20 фев. 12:19 Грејни тела и Клима уреди , Охрид

Pecka na peleti

250 ЕУР

06 фев. 19:55 Фрижидери и Комори , Охрид

Фрижидер Блумберг

14 000 МКД

21 јан. 17:01 Друго , Охрид

Dolce Gusto Krups Picolo KP1A0531

3 000 МКД

13 дек. 07:53 Грејни тела и Клима уреди , Охрид

Prodavam klima PAOLO

6 000 МКД

02 дек. 19:56 Грејни тела и Клима уреди , Охрид

Plamen Tara 8 Kw - 120 m3

18 000 МКД

24 ноем. 12:42 Друго , Охрид

Skara na plin

18 ноем. 13:48 Шпорети и Микробранови печки , Охрид

Sporet na drva

18 ноем. 10:43 Правосмукалки и чистење , Охрид

Smukalka za pepel Iskra nova nekoristena

3 000 МКД

15 ноем. 02:03 Друго , Охрид

Генератор на пареа

10 800 МКД Намалена цена

06 ноем. 08:41 Грејни тела и Клима уреди , Охрид

Термо греалка

2 300 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации