Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Kirby Avalir

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Kirby Avalir | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 окт. 10:16 Правосмукалки и чистење , Прилеп

Kibri pravosmukalka

1 ЕУР

21 окт. 11:36 Правосмукалки и чистење , Тетово

Kirby Avalir 2015-2017

1 500 ЕУР

25 апр. 11:15 Правосмукалки и чистење , Скопjе , Бутел

Kirbi Avalir

1 200 ЕУР

07 апр. 13:29 Правосмукалки и чистење , Гостивар

Kirby Avalir kako nov 2018

1 600 ЕУР

13 окт. 13:36 Правосмукалки и чистење , Скопjе , Гази Баба

Kirby masina za cistenje

1 800 ЕУР

04 јул. 11:01 Правосмукалки и чистење , Неготино

Kirby Avalir pravosmukalka

22 јун. 22:55 Правосмукалки и чистење , Гостивар

Kirby pravosmukalka

500 ЕУР

14 фев. 14:24 Правосмукалки и чистење , Велес , Градско

Kirbi 2017

1 800 ЕУР

13 фев. 18:07 Правосмукалки и чистење , Велес , Градско

Kirbi 2017

1 800 ЕУР

08 јан. 17:59 Правосмукалки и чистење , Скопjе , Сопиште

Подавам Kirby Avalir

1 200 ЕУР

10 окт. 15:56 Правосмукалки и чистење , Скопjе , Кисела Вода

Kirby

1 100 ЕУР

31 јул. 16:17 Правосмукалки и чистење , Кичево

Kirby kako nov

2 100 ЕУР

24 ноем. 00:25 Правосмукалки и чистење , Скопjе , Кисела Вода

Kirbii

10 МКД

09 авг. 22:53 Правосмукалки и чистење , Скопjе , Аеродром

Kirbi Avalir

1 600 ЕУР

12 фев. 22:12 Правосмукалки и чистење , Кавадарци

Kirby

06 ноем. 12:58 Правосмукалки и чистење , Скопjе , Аеродром

Kirby Avalir itno i povolno

1 300 ЕУР

18 авг. 14:59 Правосмукалки и чистење , Скопjе , Аеродром

Кirby mashina 2017god itno

2 000 ЕУР

13 јул. 22:27 Правосмукалки и чистење , Скопjе , Ѓорче Петров

KIRBY

1 400 ЕУР

27 ноем. 13:13 Правосмукалки и чистење , Гостивар

Kirby pravosmukalka

1 100 ЕУР

20 апр. 12:20 Правосмукалки и чистење , Кавадарци

Kirby Avalir

950 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Kirby Avalir | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации