Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Alfa plam - Огласи за продажба на шпорети и микробранови печки!

Alfa Term , 148
Drug model , 264
Rustik , 33

Нудите alfa plam шпорети на дрва, мини шпорет, електричен шпорет за продажба, или пак, потребни Ви се нови или половни производи од alfa plam по цени кои соодејствуваат со вашиот буџет, а досега, не бевте во можност да ја реализирате вашата цел? Не грижете се!


На Пазар3, побарувачката и понудата за alfa plam шпорети и печки е огромна, а тоа се супер позитивни вести за сите посетители и продавачи кои што би сакале да пронајдат или продадат печки и шпорети од alfa plam во најкус можен рок!

09 дек. 06:17 Шпорети и Микробранови печки , Куманово

Se prodava alfa plam

08 ноем. 18:42 Шпорети и Микробранови печки , Гостивар

Alfa TERM 20

61 500 МКД

03 ноем. 18:18 Шпорети и Микробранови печки , Скопjе , Гази Баба

Камин

150 ЕУР

21 окт. 19:14 Шпорети и Микробранови печки , Куманово

ALFA PLAM

16 000 МКД

15 окт. 21:28 Шпорети и Микробранови печки , Куманово

Alfa Plam Rustik

12 окт. 12:33 Шпорети и Микробранови печки , Охрид

prodazba

9 500 МКД

17 септ. 13:25 Шпорети и Микробранови печки , Тетово , Јегуновце

Alpha Plam

600 ЕУР

29 авг. 20:45 Шпорети и Микробранови печки , Скопjе , Аеродром

Sporet

24 000 МКД

15 авг. 10:17 Шпорети и Микробранови печки , Гостивар

Alfa Plam 90

600 ЕУР

30 мај 10:34 Шпорети и Микробранови печки , Охрид

Sporet za parno

1 000 ЕУР

12 фев. 18:27 Шпорети и Микробранови печки , Струга

Nov Alfa Sporet

15 000 МКД

07 јан. 02:21 Шпорети и Микробранови печки , Битола

Sporet

500 ЕУР

29 ноем. 10:15 Шпорети и Микробранови печки , Тетово

Sporet Alfa

450 ЕУР

15 ноем. 13:34 Шпорети и Микробранови печки , Гостивар

Alfa plam 90H sporet

350 ЕУР

Дали сте знаеле: "alfa plam" e eden od 5те производители на шпорети, печки и грејни тела во Европа, чија што бројка на производствени единици ја надминува бројката 160,000, а тоа говори многу за богатиот асортиман на производи од овој бренд?Зошто alfa plam е еден од водечките лидери на пазарот за пороизводство на шпорети, печки и грејни тела?


Докажан квалитет - имајќи го предвид фактот што производите на alfa plam се произведуваат во согласност со строгите стандарди на ЕУ, не е ни чудно што дури 65% од шпоретите, грејни тела и печки од овој бренд се пласираат на европскиот пазар!


Доколку не сте имале можност да го тестирате квалитетот на некој шпорет на дрва, мини шпорет, или на некои од останатите производи, тогаш сега е вистинското време да го направите тоа, преку контактирање на еден од многубројните продавачи на Пазар3!


Безбедност - безбедноста на производите од alfa plam се секогаш поставени на највисоко ниво, а тоа значи дека Вие никогаш не би се пронашле во несакани ситуации, без разлика дали користите шпорети или печки!


Доволен доказ за ова се десетици илјади потрошувачи кои што секогаш ги приоритизираат производите на alfa plam!


Широк спектар на производи - производствената линија на alfa plam вклучува најразлични видови на шпорети и печки, почнувајќи од печки на пелети, печки на цврсти горива, печки на гас, па се до грејни тела за етажно греење!


Тоа значи дека потрошувачите не би имале никакви потешкотии при одбирање на посакуваните модели на alfa plam кои отсега би го пронашле своето место во вашите домови!Зошто Пазар3 е најдоброто место за продажба на шпорети од alfa plam?


Рекорден број на посетители - посетеноста на Пазар3 на дневно ниво ја надминува бројката од 70 000 посетители, а голем дел од нив се во потрага по alfa plam шпорети, што само по себе претставува одлична вест за секој продавач!


Зошто? Бидејќи шансите за да вашите огласи бидат видени, а воедно и Ви овозможат брз и директен контакт со потенцијални купувачи се навистина големи!


Најпопуларен сајт од ваков тип - со оглед на фактот што Пазар3 важи за најголемото купопродажно но и огласувачко место во Македонија, тоа значи дека Вие без никаков проблем ќе можете да продадете било какви производи од alfa plam, но, и се останато - бела техника, возила, автомобили, живеалишта, електроника, мобилни телефони и тн, со само еден клик!


За таа цел, Ве охрабруваме да објавите оглас за продажба на шпорети од alfa plam уште веднаш, бидејќи само така ќе се уверите во квалитетот што го нуди огласувањето на Пазар3!


Интуитивни алатки - полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на огласи ќе Ви бидат секогаш на располагање, а нивната функционалност ќе Ви помогне да направите се со само еден клик!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации