Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на гоблени и уметнички слики

Продажба на антиквитети и уметнички слики. Погледнете ги огласите за продажба на уметнички слики, скулптури, гоблени, антикни ламби, колекционерски предмети, и многу друго. Филтрирајте ги огласите и пронајдете прекрасни антиквитети по најповолни цени.

Вчера 21:26 Антика и Уметност , Куманово

Wilerovi gobleni ptici

2 000 МКД

01 окт. 11:19 Антика и Уметност , Битола

SE PRODAVAAT STARINSKI RABOTI ZA LJUBITELI NA ANTIKA

1 МКД

22 септ. 19:58 Антика и Уметност , Скопjе , Кисела Вода

kredenec i natkasna

7 500 МКД

21 септ. 19:07 Антика и Уметност , Битола

SE PRODAVAT NARODNA NOSIJA, BAKARNI TAVI I STARINSKI KOVCEG

1 МКД

06 септ. 18:07 Антика и Уметност , Скопjе , Карпош

Unikatni stalazi za vino

800 ЕУР

06 септ. 00:32 Антика и Уметност , Скопjе , Скопје

Слобода

300 ЕУР

26 авг. 21:08 Антика и Уметност , Скопjе , Центар

Unikaten avstriski luster

5 000 ЕУР

01 авг. 11:06 Антика и Уметност , Битола

Volnena jambolija

7 000 МКД

09 јул. 22:17 Антика и Уметност , Тетово

Стар мебел

17 мај 07:23 Антика и Уметност , Скопjе , Центар

Ormar antikvitet

24 000 МКД

02 мај 19:18 Антика и Уметност , Скопjе , Карпош

Umetnicki sliki

3 000 МКД

10 мар. 16:02 Антика и Уметност , Скопjе , Бутел

Slika crno bela vo ramka

499 МКД

27 јан. 16:39 Антика и Уметност , Битола

Stolici starinski kovceg i bakarni tavi

09 јан. 22:08 Антика и Уметност , Куманово

Kafemat unikat

12 дек. 12:51 Антика и Уметност , Скопjе , Аеродром

Stilska komoda

500 ЕУР

09 дек. 21:02 Антика и Уметност , Кочани

Maketa na manastirot Plavosnik Ohrid

1 700 ЕУР

02 дек. 21:33 Антика и Уметност , Скопjе , Бутел

casovnici

2 000 МКД

02 дек. 21:17 Антика и Уметност , Скопjе , Бутел

Unikatno ogledalo

50 ЕУР

29 ноем. 09:16 Антика и Уметност , Скопjе , Центар

Antikvitetna lampa

150 ЕУР

29 ноем. 09:15 Антика и Уметност , Скопjе , Центар

Antikvitetna lampa

150 ЕУР

05 ноем. 09:44 Антика и Уметност , Кочани

Plaosnik crkva maketa

20 окт. 13:53 Антика и Уметност , Охрид

Sekretarsko biro

36 000 МКД

07 окт. 11:17 Антика и Уметност , Скопjе , Карпош

Komodi so fioki

05 окт. 19:36 Антика и Уметност , Скопjе , Гази Баба

Prodavam umetnicka slika

5 000 МКД

Пазар3.мк Ви нуди голем избор на различни антиквитети, колекционерски предмети и уметнички слики. Разгледајте низ листата со огласи и пронајдете го она што Ви треба.Продажба на гоблени, разни антиквитети и уметнички слики во Македонија


Доколку изработувате уметнички дела, или поседувате антиквитети кои сакате да ги продадете, се наоѓате на вистинското место. Регистрирајте оглас со пополнување на формуларот со податоци за производот што го продавате.Во оваа категорија на Пазар3.мк се огласуваат вилерови гоблени, уметнички слики на платно, стари свеќници и сервис за ручање, рамки за слики, сликарска опрема, скулптури, резбани слики, ѕидни часовници и многу други антиквитети и колекционерски предмети.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации