Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на гарнитури и салонски елементи

Огласи за продажба на нови и користени аголни гарнитури, троседи, двоседи, фотељи, табуретки, украсни перничиња, комплети тросед, двосед, фотеља, гарнитура за двор, гарнитура за тераса и друго.


Наједноставно купување и продавање на Пазар3.мк!

Огласи за продажба на нови аголни гарнитури и ТДФ елементи


Во категоријата "Гарнитури и салонски елементи" своите производи ги продаваат голем број на продавници и салони за мебел како што се: Фенико2000-Богданци (производство на елементи од ковано железо), Home Concept (салон за мебел), InterProekt Dizajn Studio (производство на трпезариски маси и столчиња, клуб масички, сопствен изложбен салон за мебел и декоратива), Art Mobel (гарнитури и салонски елементи), Nora mebel (трговија на мебел, увоз и извоз на големo и на мало) и многу други.


Доколку сакате да купите нова аголна гарнитура, тросед, двосед, или фотеља проверете ги огласите на Пазар3 селектирајќи ја опцијата "Претпријатија".Продажба на половни / користени гарнитури


Половни аголни гарнитури, гарнитури за тераса, гарнитури за двор, половни троседи, комплет тросед, двосед и фотеља, половни фотељи, и други салонски елементи се продаваат по одлични цени на Пазар3.мк! Доколку имате сочувана гарнитура која сакате да ја продадете регистрирајте оглас на Пазар3 - брзо, лесно и едноставно!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации