Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на кревети и мебел за детски и спални соби

Огласи за продажба на нови и користени елементи за детска соба и елементи за спална соба: брачен кревет, единачни кревети, наткасни, плакари, фиокари, детско креветче, и друго.


Наједноставно купување и продавање на Пазар3.мк!

Огласи за продажба на нови спални и детски соби


Во категоријата "Кревети и мебел за спални соби" своите производи ги продаваат голем број на продавници и салони за мебел како што се: Fantasy Mebel-Skopje (салон за мебел), MasivDizajn (производство на единачни кревети, кревети на кат, бебешки креветчиња, лежаи, и изработка на секаков вид елементи од масивно дрво), Фенико2000-Богданци (производство на елементи од ковано железо), InterProekt Dizajn Studio (производство на трпезариски маси и столчиња, клуб масички, сопствен изложбен салон за мебел и декоратива), Дизајн МОДЕРНО Плус (салон за мебел), и многу други.Доколку сакате да купите нов лежај, единачен кревет, наткасни, комоди, плакари, комплет спална соба или комплет детска соба проверете ги огласите на Пазар3 селектирајќи ја опцијата "Претпријатија".Продажба на половни / користени елементи за спални и детски соби


Половни плакари, душек за спиење, лежај, половна комплет спална соба, комплет детска соба, душек за кревет, и други елементи за спална и детска соба се продаваат по одлични цени на Пазар3.мк!


Доколку имате сочувани елементи од детска соба или спална соба кои сакате да ги продадете регистрирајте оглас на Пазар3 - брзо, лесно и едноставно!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации