Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на нови и користени маси и столици

Одличен избор на квалитетни маси и столови по најдобри цени на пазарот. Се продаваат маси и столици за трпезарии, канцеларии, градини и сл. Доколку Ви е потребна нова маса или нови столови разгледајте ги Пазар3 огласите. Доколку пак продавате маси и столици регистрирајте оглас веднаш!


Широка палета на производи, маси и столици за Вашата трпезарија, канцеларија или Вашиот двор. Погледнете ги Пазар3 огласите за продажба на маси и столици.Трпезариски маси и столици


Опремете ја Вашата трпезарија со квалитетни и модерни трпезариски маси и столици. Нови или половни маси и столови по одлични цени. Дрвени маси, маси со метални ногарки, маси со плоча од стакло, гранит или дрвени маси, маси со различни димензии и бои. Тука ќе сретнете и многу огласи за изработка на маси со димензија и материјал по Ваша желба. Понудата на столици е исто така многу голема. Се продаваат тапацирани столици, столици од дрво, ковани столови, итн.Маси и столици за двор


Во оваа категорија на Пазар3 се продаваат и маси и столици за во двор.


Опремете ја Вашата градина со метални маси и столици, пластични или дрвени маси и столици. Продажба на секаков вид на нови или користени маси и столици за во двор на Пазар3.мкМаси, столици и гарнитури за тераса


Покрај маси и столици за во двор, се продаваат и маси, столици и гарнитури за тераса. Користен мебел за тераса по пристапни цени, или изработка на маси, столици и гарнитури за тераса по Ваш избор на боја, материјал и димензии.Канцелариски маси и столови


Во оваа категорија на Пазар3 ќе сретнете и огласи за продажба на канцелариски маси и канцелариски столици.


Половна столица за компјутер, нови канцелариски столови со мрежеста облога, школски столици и др.Купувате и продавајте на Пазар3 - брзо, лесно и едноставно!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации