Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на теписи, килими, пердиња, зебра завеси, венецијанер и други ролетни

Во оваа категорија на Пазар3 се продаваат теписи, теписони, килими, стази, патеки, пердиња, зебра завеси, венецијанер ролетни, вариолајт завеси и сл. Нови или половни теписи и пердиња - изборот е голем! Купувајте и продавајте на Пазар3.мк - брзо, лесно и едноставно!

Продажба на теписи и килими - Пазар3 огласи


Теписите претставуваат неизбежен елемент во уредувањето на ентериерот. Внимателно избран тепих создава индивидуалност на Вашиот дом. Во зависност од тоа каков е Вашиот стил и начин на живот може да изберете и тепих од одреден тип на материјал, еднобоен или шарен тепих, правоаголен, тркалезен или во неправилна форма.На Пазар3 се огласуваат најразлични видови на теписи. Нови или половни теписи - изборот е голем! Се продаваат: персиски килими, волнени теписи, теписони, рачни изработени килими, стази, детски теписи, кожни теписи, патека, белгиски теписи и сл.Огласи за продажба на завеси


Изборот на соодветни завеси е важен чекор при уредувањето на домот. Внесете посебна атмосфера во домот и украсете ги прозорците со модерни завеси или ролетни. Во оваа категорија на Пазар3 се продаваат нови и користени завеси, пердиња, драпери, роло завеси, алуминиумски и дрвен венецијанер, вариолајт завеси, корнизи и тапети. Голем број на модели на завеси се достапни за продажба на Пазар3.мк.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации