Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Друго | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 дек. 17:33
Линк
Друго , Струмица

Kamin

8 000 МКД


Вчера 02:33 Друго , Струмица , Босилово

Prodavam prikolka

12 000 МКД

06 дек. 17:33
Линк
Друго , Струмица

Kamin

8 000 МКД

17 окт. 14:23 Друго , Струмица

Болничка опрема

17 септ. 11:31 Друго , Струмица

Krevet za masaza elektricen

1 200 ЕУР

15 септ. 12:11 Друго , Струмица

Palmi nad 5 metri

05 септ. 22:08 Друго , Струмица

topoli

21 авг. 18:36 Друго , Струмица

British shorthair

12 авг. 06:53 Друго , Струмица

Венчаница

850 ЕУР

29 јул. 22:11 Друго , Струмица

Се продава ПВЦ врата во оодлична состојба

8 700 МКД

06 јул. 08:59 Друго , Струмица

MaxTV od Telekom mk

300 МКД

24 јан. 20:49 Друго , Струмица

Vaucer vreden 48.000den od T-Mobile

45 000 МКД

15 јан. 21:19 Друго , Струмица , Босилово

Prodavam ogrevno drvo

4 500 МКД

13 јан. 19:16 Друго , Струмица

Lamba za vo sendvicara

21 дек. 21:02 Друго , Струмица , Василево

Ogrevni drva

13 окт. 16:36 Претпријатие Друго , Струмица

Sigma Internatonal

07 окт. 07:04 Друго , Струмица

Kupuvam kazan za rakija

24 авг. 16:11 Друго , Струмица

Домашен ефикасен лек за изгореност

1 000 МКД

17 јун. 17:57 Друго , Струмица

Natron vreki

30 МКД

10 јун. 17:41 Друго , Струмица , Ново Село

Oreovo drvo-Talpi

800 ЕУР

29 дек. 15:11 Друго , Струмица

Sandaci i oplodnjaci za pceli

29 ноем. 15:27 Друго , Струмица

Natron vreki

10 јун. 08:26 Друго , Струмица

Se vrsi otkup na Euro paleti

04 јун. 09:56 Друго , Струмица

Kupuvam magneti za uvo za otkazuvanje od cigari

12 фев. 14:03 Друго , Струмица

Drveni bocvi od bagrem

200 ЕУР

17 септ. 14:43 Друго , Струмица

Periki za sekojdnevna upotreba

99 МКД

03 авг. 21:16 Друго , Струмица

Kaliforniski crvci

60 ЕУР

17 мај 03:23 Друго , Струмица

Trek velosiped

800 ЕУР

17 мај 03:11 Друго , Струмица

Stara kola

13 мај 09:45 Друго , Струмица

VOGUE Ramka za ocila

4 000 МКД

07 мај 08:46 Друго , Струмица , Босилово

Seme za lucerka (jondzovo seme)

04 мај 01:15 Друго , Струмица

Baram kuce pitbull

3 000 МКД

04 мај 01:11 Друго , Струмица

Baram pitbull kuce

02 мај 18:49 Друго , Струмица , Босилово

Seme lucerka (jondza)

29 апр. 18:20 Друго , Струмица

Fiat Ducato -08 maxi

9 800 ЕУР

18 апр. 14:36 Друго , Струмица

Elektro uredi

18 апр. 18:46 Друго , Струмица

Bezzicna kamera

50 ЕУР

18 апр. 18:46 Друго , Струмица

Videodomofon

50 ЕУР

17 апр. 22:47 Друго , Струмица

Gajbi od Skopsko

17 апр. 13:17 Друго , Струмица , Ново Село

Kalemen bostan TOPGAN

05 мар. 12:43 Друго , Струмица

EURO PALETI 120X80

21 фев. 11:55 Претпријатие Друго , Струмица

Dve resetki

15 000 МКД

18 фев. 21:05 Друго , Струмица

Fudbalce i biljard

600 ЕУР

18 фев. 17:28 Друго , Струмица

Med prva klasa

03 фев. 14:35 Друго , Струмица

MASINI ZA KONFEKCIJA

02 фев. 17:11 Друго , Струмица , Ново Село

Sadnici poveke vidovi

07 ноем. 22:31 Друго , Струмица

Se kupuva Fiskalna Synergy PF 550

14 окт. 08:51 Друго , Струмица

Pecka za pile

450 ЕУР Намалена цена

26 авг. 02:28 Друго , Струмица

Planinski med

21 авг. 10:26 Друго , Струмица , Василево

Kazan za pecenje rakija

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации