Македонски | Shqip | English |

Продажба на разновидна аудио опрема

Понуда на секаква аудио опрема за продажба на Пазар3.мк! Се продаваат слушалки, звучници, аудио касети, појачала, ресивери, грамофони и сл. Доколку продавате аудио опрема регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак сакате да купите некаква аудио опрема проверете ги Пазар3 огласите и купете поволно!

25 јул. 19:45 ,

Слушалки - MS

1 800 МКД

02 јун. 04:29 , ,

JBL GO

1 100 МКД

25 мар. 20:35 , ,

Slusalki CCA C12 IEMs

1 500 МКД

Продажба на аудио опрема

Тука може да огласувате секаков тип на аудио опрема! Продавајте и купувајте лесно, брзо и едноставно на Пазар3.мк! Дел од производите кои се продаваат во оваа категорија на Пазар3 се: музички албуми, слушалки, аудио касети, samsung buds mk, појачала, звучници, грамафони, ресивери и многу друго. 

 

Доколку имате некаква аудио опрема која повеќе не ја користите Пазар3 е вистинското место за лесна и брза продажба! Доколку пак сакате да купите стари музички албуми, сочувани грамафони, ресивери или пак нови звучници и слушалки, разгледајте ги сите огласи на Пазар3 и пронајдете го она што Ви треба веднаш!

Кон почеток