Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Музика - Пазар3 огласиПогледнете ја понудата на најнови огласи во категоријата "Музика". Огласи за продажба на музички инструменти, дополнителна опрема, професионална аудио опрема и многу друго.


Продавајте и купувајте на Пазар3 - брзо, лесно и едноставно!
07 авг. 14:21 Музика , Дебар

Klarinet Selmer

350 ЕУР

09 јул. 19:54 Музика , Радовиш

Gramofonski ploci

1 000 МКД


Музика - Пазар3 огласи


Купување и продавање на нова и половна музичка опрема на Пазар3! Во категоријата "Музика" се продаваат различни музички инструменти и се огласуваат услуги каде се нудат приватни часови по соло пеење, онлајн часови по музика и слично. Од се она што може да го најдете во оваа категорија издвојуваме продажба на: синтисајзер, гитара, пијано, хармоника, електрично пијано, виолина, звучна карта и многу друго.Се нудат и различни услуги од областа на музиката: часови по хармоника и тапани, часови по гитара, приватни часови по соло пеење, се бараат бендови за настапи, итн.Доколку продавате некаков музички инструмент, нудите некаква услуга од областа на музиката, или пак имате потреба од часови по музичко, или сакате да купите некаков музички инструмент - Пазар3.мк е вистинското место за Вас!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации