Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на стари грамофонски плочи, музички инструменти, HD и анимирани филмови

Музика , 112
Филм , 50

Во категоријата "Филм и музика" се врши продажба на различни видови музички инструменти и опрема, филмови, стари грамофонски плочи, но и се нудат различни услуги за часови по пеење и сл.


ALESIS SRP100 Претпријатие
3 450 МКД
ALESIS MULTIMIX 8 USB FX Претпријатие
10 550 МКД
ALESIS MULTIMIX 4 USB FX Претпријатие
7 450 МКД
ALESIS ASP-1 Претпријатие
950 МКД
ALESIS MULTIPAD CLAMP Претпријатие
5 000 МКД
ALESIS PERCPAD Претпријатие
5 600 МКД
ALESIS SAMPLEPAD4 Претпријатие
11 100 МКД
ALESIS SAMPLEPAD Претпријатие
7 400 МКД
M-AUDIO EX-P Претпријатие
1 900 МКД
M-AUDIO SP-2 Претпријатие
1 550 МКД
M-AUDIO MIDISPORT 4X4 Претпријатие
5 900 МКД
M-AUDIO SP-1 Претпријатие
1 250 МКД
M-AUDIO UBER MIC Претпријатие
8 000 МКД
M-AUDIO AIR 192|8 Претпријатие
13 600 МКД
M-AUDIO KEYSTATION MINI 32 MK3 Претпријатие
 
M-AUDIO AIR 192|14 Претпријатие
19 800 МКД
M-AUDIO AIR 192|4 Претпријатие
8 000 МКД
3 000 МКД
150 ЕУР
200 ЕУР
Ysyhdhd Претпријатие
12 септ. 15:38
 

За сите љубители на филмови и музика!


CD & DVD колекции


Се продаваат оригинални ЦД албуми и ДВД филмови. Странски и домашни изведувачи, и филмови од сите жанрови: акција, комедија, хорор и други. Уживајте во музиката или изгледајте добар филм!


Плочи за грамофон


Грамофонските плочи биле навистина популарни во 80-тите години на 20тиот век. Меѓутоа и денес, голем е бројот на вистинските љубители на грамофони кои уживаат во поседувањето на грамофонски плочи, кои исто така се познати и како LP и винил. Продажба на добро сочувани, грамофонски плочи од разни изведувачи и жанрови како екс ју, стари македонски и странски може да се најде на Пазар3.мк. Исто така има голем број на огласувачи кои бараат да откупат вакви плочи.


Музички инструменти


За сите оние кои се занимаваат со музика, добро позната е поделбата на музичките инструменти на дувачки, ударни, жичани инструменти и инструменти со клавијатура. На Пазар3 се продаваат разни музички инструменти и тоа пиано, виолина, клавир, се продаваат гитари и други инструменти по поволни цени.


Поврзано со музиката, често се забележуваат и огласи за часови по соло пеење, часови по гитара, часови по хармоника и тапани, и други часови по музика.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации