Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Playstation - Огласи за продажба на playstation конзоли!

PS Vita , 16
PS1 , 9
PS2 , 107
PS3 , 777
PS4 , 1213
PS4 , 210
PS5 , 66
PSP , 29
VR , 3

Потребен Ви е playstation за играње на вашите омилени видео игри, или пак, нудите playstation за продажба веќе подолг период, но, не успеавте да постигнете одлични резултати во двете намери? Не грижете се, Пазар3 е вистинското место за Вас!


На нашиот сајт, ќе можете да пронајдете playstation, како и да ги продадете овие конзоли, без разлика дали се работи за ретро моделите како sony playstation 1, sony playstation 2, или пак, sony playstation 3, sony playstation 4 и најновиот - sony playstation 5 без воопшто да се мачите!


Зошто playstation е синоним за одлична конзола за играње?


Богата понуда на видео игри - сопствениците на playstation ќе можат да ги уживаат бенефитите од оваа конзола, поради фактот што сите најактуелни имиња би можеле да бидат дел од вашиот гејминг арсенал.


Воедно, можноста за играње во виртуелна реалност е уште една причина плус поради која треба да се одлучите за купување на playstation!


Kвалитетен џојстик - како што еволуира playstation, така Sony се повеќе инвестира и вложува напори во подобрувањето на искуството кое што го нуди самиот контролер, се со цел да му овозможи на корисникот можност за потполно уживање при играње на видео игрите.


Голем дел од нив вклучуваат вибрации, а целокупниот дизајн ќе направи да имате стабилно држење и да не почувствувате замор дури иако сте играле повеќе часа.


Моќност - во зависност од моделот на кој playstation станува збор, едно е сигурно - брзината на процесирање на игрите, големата меморија која што ќе ви овозможи да ги инсталирате сите потребни игри се можеби и најголемата причина поради која playstation е толку популарна конзола за игри!Како Пазар3 може да Ви ја олесни продажбата на playstation?


Популарен сајт - имајќи го предвид фактот што Пазар3 е најпопуларниот огласувачки сајт во Македонија, тоа значи дека Вие ќе можете да пронајдете или продадете playstation, но, буквално и се останато - автомобили, електроника, живеалишта, возила, па се до препарати кои се потребни за сечиј дом и семејство!


Фантастична посетеност - благодарение на 70 000 дневната посетеност на нашиот сајт, вашите огласи нема никогаш да поминат незабележано, туку напротив, истите ќе допрат до широк спектар на луѓе од кои огромен дел би ве контактирале околу евентуалната купопродажба на сите оние playstation конзоли кои што ги нудите.


Во ова ќе можете да се уверите и самите, па затоа, не одолговлекувајте и објавете оглас за продажба на вашиот playstation - playstation 3, playstation 4 или playstation 5!


Огромна побарувачка - побарувачката за playstation конзоли за играње е поставена на навистина високо ниво на Пазар3, а тоа се одлични вести за продавачите, бидејќи никогаш нема да помине долго пред да го одбиете првиот контакт од страна на некои од заинтересираните купувачи!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации