Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на игри, конзоли и гејминг додатоци

Сѐ за Playstation - конзоли, игри и додатоци нови и користени, по најповолни цени, ќе најдете во категоријата "Играчки, Конзоли и додатоци".


Конзоли

Голем избор на нови и половни конзоли со различни мемориски капацитети и тоа 500gb и 1tb. Продажба и сервис на Xbox 360, Xbox ONE, PS3, PS4, PSP, PSVita, Wii, 3DS, Nintendo, Nvidia и други gaming конзоли.

 

Игри и gaming додатоци

Се продаваат најразлични нови и половни игри за Playstation 2, ps3, ps4 игри, xbox игри, nintendo switch игри, wii игри, и други игри за конзоли.

 

Освен игри и конзоли, се продаваат и додатоци и гаминг опрема. Продажба на џојстик односно контролери, и волани ќе најдете на Пазар3.мк.

Кон почеток