Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на нови и половни десктоп компјутери - Пазар3 огласи

Acer , 42
Apple , 39
Asus , 202
Compaq , 7
Xbox , 2
Dell , 82
HP , 118
HP , 2
Lenovo , 28
LG , 104
Panasonic , 3
Samsung , 37
Sony , 5
Toshiba , 10

Во оваа категорија на Пазар3.мк се врши продажба на нови и половни десктоп компјутери од брендовите: Acer, Apple, Asus, Dell, HP, Lenovo, LG, Samsung, Toshiba и др.


Купувајте поволно и продавајте брзо и едноставно на Пазар3.мк!


Продажба на користени компјутери - Пазар3 огласи


На Пазар3.мк се врши продажба на десктоп компјутери исто така познати само како компјутер или PC. Доколку сакате да купите компјутер по одлична цена разгледајте ја листата со огласи, и изберете користен компјутер во одлична состојба.


Често се продаваат половни компјутери сочувани и во одлична состојба, но по многу пониска цена.Нови десктоп компјутери - Пазар3 огласи


Дали знаевте дека освен користени компјутери на Пазар3 може да си купите и нов десктоп компјутер?Голем број на продавници специјализирани за продажба на компјутери и друга IT опрема своите производи ги огласуваат на Пазар3.мк. Такви се: Deka Electronics DOO Скопје (најголемиот центар во Македонија за половни и рефурбишед компјутери, лаптопи, монитори, сервери и друга ИТ опрема), ВЕЛМАРК (надоградба на постоечките компјутери, избор и набавка на нова ИТ опрема, сервис и одржување), Domino (компјутери, сервис, мултимедиа и др), ДДКом ДООЕЛ (комплетен избор на ИТ опрема и услуги) и многу други.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации