Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба и купување на Електроника

Сѐ од Електроника се продава и купува на Пазар3.мк! Доколку продавате мобилен телефон, компјутер, телевизор, аудио опрема и др. регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак купувате мобилен телефон, компјутер, телевизор, аудио опрема и др. погледнете ги сите Пазар3 огласи!

06 дек. 15:47
Линк
Мобилни телефони , Скопjе , Гази Баба

Samsung Note 20 Ultra 5G

400 ЕУР


06 дек. 14:45 Мобилни телефони , Тетово , Желино

Iihone 7 red 128

6 500 МКД

06 дек. 13:05
Линк
Мобилни телефони , Скопjе , Центар

Se prodava iPhone 14 Pro 256G

920 ЕУР Намалена цена

06 дек. 13:02 Аудио опрема Друго , Скопjе , Илинден

SE IZNAJMUVA OZVUCENE

2 000 МКД

06 дек. 10:50 Мобилни телефони , Штип

Samsung s21fe

10 000 МКД

06 дек. 10:32 Мобилни телефони , Штип

Iphone 11

14 000 МКД

06 дек. 08:47 Играчки Конзоли и додатоци , Скопjе , Карпош

ps3 za prozhba

12 000 МКД

05 дек. 16:26 Мобилни телефони , Штип

Se prodava Iphone 11

250 ЕУР

05 дек. 16:24 Играчки Конзоли и додатоци , Скопjе , Скопје

PS4 Slim

10 000 МКД

05 дек. 16:24 Играчки Конзоли и додатоци , Охрид

Sony PlayStation 3

12 000 МКД

05 дек. 16:19 Мобилни телефони , Дебар

iPhone 12 pro

300 ЕУР Намалена цена

05 дек. 13:44 Мобилни телефони , Скопjе , Гази Баба

iPhone 15 Pro Max

350 ЕУР

05 дек. 11:52 Мобилни телефони , Скопjе , Карпош

OPPO FIND 5X PRO 12/256

450 ЕУР Намалена цена

05 дек. 11:49 Мобилни телефони , Скопjе , Карпош

APPLE IPHONE 12 64GB BLACK

480 ЕУР

05 дек. 09:22 Играчки Конзоли и додатоци , Охрид

Sony PlayStation 3

12 000 МКД

05 дек. 09:13 Играчки Конзоли и додатоци , Скопjе , Сарај

Ps3

6 000 МКД

Продажба и купување на сѐ од Електроника - Пазар3 огласи


Во категоријата "Електроника" се купуваат и продаваат Мобилни телефони, Компјутери (Комплет), Играчки Конзоли и додатоци, ТВ/Фотографија/ДВД/Сателитска, Делови за Компјутери и додатоци, Аудио опрема, Додатоци за Мобилни телефони, Филм и Музика, и Фиксна телефонија. Исто така се нудат и следниве услуги: Сервис за Компјутери, и Сервис за Мобилни телефони.Купувајте и продавајте лесно, брзо и едноставно на Пазар3.мк!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации