Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба и купување на Електроника

Сѐ од Електроника се продава и купува на Пазар3.мк! Доколку продавате мобилен телефон, компјутер, телевизор, аудио опрема и др. регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак купувате мобилен телефон, компјутер, телевизор, аудио опрема и др. погледнете ги сите Пазар3 огласи!


Денес 23:32 Мобилни телефони , Штип , Карбинци

Samsung Galaxy A13 64gb

8 000 МКД

Вчера 22:09 Мобилни телефони , Скопjе , Скопје

iPhone 11

630 ЕУР

Вчера 22:06 Мобилни телефони , Скопjе , Гази Баба

Samsung S21+ 5G

27 000 МКД Price Reduced

Вчера 16:38 Мобилни телефони , Штип

Се продава

420 ЕУР

Вчера 16:25 Мобилни телефони , Штип

Samsung S21 Ultra 5G

590 ЕУР

Вчера 12:15 Мобилни телефони , Скопjе , Бутел

iPhone 11 Pro Max

25 700 МКД

Продажба и купување на сѐ од Електроника - Пазар3 огласи


Во категоријата "Електроника" се купуваат и продаваат Мобилни телефони, Компјутери (Комплет), Играчки Конзоли и додатоци, ТВ/Фотографија/ДВД/Сателитска, Делови за Компјутери и додатоци, Аудио опрема, Додатоци за Мобилни телефони, Филм и Музика, и Фиксна телефонија. Исто така се нудат и следниве услуги: Сервис за Компјутери, и Сервис за Мобилни телефони.Купувајте и продавајте лесно, брзо и едноставно на Пазар3.мк!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации