Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за сервис, поправка и форматирање на лаптопи и десктоп компјутери

Во оваа категорија на Пазар3.мк се нудат услуги за компјутерски сервис за сите видови компјутери и монитори, и поправка на лаптоп компјутери.


Сервис и поправка на компјутери и компјутерски делови, преинсталација на оперативен систем, идентификација на дефект, враќање на избришани податоци, и останати услуги секојдневно се огласуваат на Пазар3.мк.


Успешно решение на проблемите со Вашите десктоп и лаптоп компјутери, за компании или физички лица, ќе најдете преку ангажирање на некој од физичките лица или претпријатија кои нудат вакви услуги на Пазар3.мк.


Професионални компании кои вршат компјутерски сервис се: MM Soft Dooel - Tehnomaks, D&P Formatting, Делта компјутери, Premium Computers и други.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации