Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Електроника | ТВ/Фотографија/ДВД/Сателитска | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија ТВ/Фотографија/ДВД/Сателитска,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | ТВ/Фотографија/ДВД/Сателитска | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 апр. 08:00 Друго , Охрид

Drone DJI Mavic Mini

250 ЕУР

17 фев. 09:07 Видео надзор и Аларми , Охрид

Dahua kameri

22 окт. 03:23 Телевизори и Проектори , Охрид

Se prodava televizor FUEGO

3 500 МКД

21 окт. 11:00 Телевизори и Проектори , Охрид

Se prodava televizor FUEGO

3 500 МКД

02 септ. 00:43 Друго , Охрид

Nikon sb 600

8 500 МКД

02 септ. 00:32 Видеокамери и додатоци , Охрид

Gopro hero 4 silver

7 000 МКД

23 авг. 10:47 Видео и ДВД плеери , Охрид

lg ht502ht

8 000 МКД

27 мај 11:22 Друго , Охрид

Dron DJI MAvic Pro

450 ЕУР

15 мај 06:37 Друго , Охрид

Drone

400 ЕУР

18 јан. 02:30 Фотоапарати и додатоци , Охрид

Nikon d600

530 ЕУР

18 ноем. 22:13 Друго , Охрид

Aputure vs-1 monitor za kamera ili kran

6 000 МКД

17 авг. 13:19 Фотоапарати и додатоци , Охрид

Canon PowerShot SX530HS

155 ЕУР

21 апр. 09:04 Друго , Охрид

DJI Phantom 3 Standard + 3 baterii + ND filtri + Ranec

450 ЕУР

20 апр. 22:08 Друго , Охрид

Garmin 61 navigation

150 ЕУР

11 фев. 14:44 Претпријатие Друго , Охрид

Digitalen infrared termometar

749 МКД

14 ноем. 20:12 Телевизори и Проектори , Охрид

Philips televizor koristen 1 godina

28 септ. 15:03 Фотоапарати и додатоци , Охрид

Nikon D3300 18-55mm Oprema

17 000 МКД

27 јун. 12:35 Друго , Охрид

Fiskalen aparat

25 јун. 14:33 Фотоапарати и додатоци , Охрид

Nikon Coolpix P500

9 500 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување ТВ/Фотографија/ДВД/Сателитска на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | ТВ/Фотографија/ДВД/Сателитска | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации