Македонски | Shqip | English |

Сервис за ТВ/Фото./ДВД/Сателитска - Пазар3 огласи

Пронајдете сервис за Вашиот телевизор, ДВД, и сателитска. Во оваа категорија се достапни огласите за вршење на различни услуги, поправка и сервис на сите видови телевизори, ДВД, сателитски уреди и проектори.

Дали Ви е потребен сервисер за Вашиот телевизор? Се наоѓате на вистинското место!

Сервис на телевизори, фотоапарати, ДВД и сателитски уреди во Македонија - Пазар3 огласи

Брзо и лесно пронајдете сервис за сите Ваши уреди со прегледување на огласите во категоријата "Сервис за ТВ/Фотоапарати/ДВД/Сателитски". Разгледајте ги сите огласи или пребарувајте сервисери по локација. Секој оглас ги прикажува контакт информациите на сервисерот и типот на уред за кој се специјализирани сервисери. Огласи за сервисирање на LCD, LED, CRT, плазма телевизори и монитори, аудио уреди, засилувачи, ДВД, ресивери, фотоапарати, принтери, и други уреди.

Пронајдете решение за Вашиот проблем со расипаниот телевизор или друг уред. Професионални сервисери кои работаат и во викенд и празници, може да ангажирате лесно и едноставно преку Пазар3.мк!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации