Македонски | Shqip | English |

Денес 11:49 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Passat -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:45 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A3

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:02 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 320d E90

5 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:01 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz 190 w201 2.5d

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:30 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW SHARAN 1.9 TDI 116 KS -00

2 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:37 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renault Megane 1.9 DCI

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
19 авг. 18:38 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

TOYOTA AURIS 2.0 D4D DIZEL FULL OPREMA -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
19 авг. 12:56 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Fiat Stilo 1.9 JTD MOZE ZAMENA

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 10:09 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW X5 -11

27 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
19 авг. 09:41 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Citroen C3 1.1 44kw

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
18 авг. 23:12 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Corsa 1.2

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
18 авг. 19:50 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renault Scenic 1.9

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 19:07 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes Benz C 200 cdi MK registriran 114.000 km

13 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
18 авг. 18:45 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz E 220 cdi Avantgarde

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
18 авг. 17:35 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Audi A4 2.7 TDI AVANT

13 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 16:58 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Bmw 320 e46

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
18 авг. 16:54 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Alpina B4

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
18 авг. 16:54 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Daihatsu Sirion -07

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
17 авг. 22:40 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Skoda Fabia Karavan

2 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
17 авг. 17:08
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel astra G

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
17 авг. 11:36
Линк
Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Astra G 2.0

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
08 авг. 13:52 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Astra 1.7 CDTi -04

2 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
07 авг. 17:45 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 320 e46

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
06 авг. 21:34 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Honda Civic 1.5 vtec

1 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
02 авг. 07:56 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Toyota Aygo -08

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
02 авг. 00:27 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Peugeot 206 1.4 so klima

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
31 јул. 13:53 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Combo 1.7 Di Isuzu

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток