Македонски | Shqip | English |

Вчера 16:28 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Namesten stan

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Вчера 16:02 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW 320d E90

5 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:01 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz 190 w201 2.5d

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:37 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renault Megane 1.9 DCI

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 01:55 Станови , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava stan vo Gevgelija

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
22 авг. 20:02 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

APARTMAN VO GEVGELIJA

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
22 авг. 18:38 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

TOYOTA AURIS 2.0 D4D DIZEL FULL OPREMA -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
22 авг. 10:09 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

BMW X5 -11

27 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
22 авг. 09:41 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Citroen C3 1.1 44kw

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
21 авг. 23:23 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Se izdava kuka vo Gevgelija

36 000 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
21 авг. 23:12 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Corsa 1.2

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
21 авг. 19:50 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renault Scenic 1.9

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг. 19:07 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes Benz C 200 cdi MK registriran 114.000 km

13 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
21 авг. 18:45 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz E 220 cdi Avantgarde

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
21 авг. 16:58 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Bmw 320 e46

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
21 авг. 16:54 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Alpina B4

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
21 авг. 16:54 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Daihatsu Sirion -07

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток