Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


24 јан. 11:49 , ,

Seat Toledo 1.9 -00 FULL OPREMA

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
22 јан. 22:23 , ,

VW Golf 4 1.9 TDI 90ks -99

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 20:01 , ,

Daewoo Lanos -00

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
22 јан. 18:37 , ,

Opel Zafira 2.0 dti -02

3 150 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан. 21:49 , ,

Renalut Espace - 05

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
16 јан. 22:58 , ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD -01

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 110 000 - 119 999
12 јан. 19:20 , ,

VW SHARAN 1.9 TDII-85 KW -98

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 16:45 , ,

VW Sharan 1.9 TDII -97

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 15:29 , ,

Renault Espace -00

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 10:07 , ,

Kuka vo centarot na Gevgelija ili menuvam

42 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 170
11 јан. 18:33 , ,

PEUGEOT 307 2.0 HDI 90 KS FUL -01

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 18:00 , ,

Seat Ibiza - 08

Година: 2008
Километража: 75 000 - 79 999
09 јан. 23:17 , ,

VW SHARAN 1.9 TDII-85 KW -97

3 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 16:52 , ,

Daewoo Espero -95

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
08 јан. 15:33 , ,

FORD FOCUS C-MAX -04

6 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
07 јан. 15:45 , ,

VW Passat -98

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации