Македонски | Shqip | English |

21 јул. 23:08 Куќи/Вили , Гостивар

Shtepi ne Gostivar

49 000 ЕУР

Број на соби: 4
13 јул. 14:58 Куќи/Вили , Гостивар

Kuka vo Gostivar

Број на соби: 7
26 јун. 10:56 Куќи/Вили , Гостивар

Shtepia Prej 1300m2 Negotin Pologut

85 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 130
Кон почеток