Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гостивар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


03 мај 14:20 ,

VW Passat 2.0 tdi automatik

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
03 мај 14:20 ,

Ford Focus 1,4 benz+plin

5 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
02 мај 16:34 ,

Audi A5 S-line Limousine

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 10:08 ,

MERCEDEZ - BENZ A180 CDI

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 12:39 ,

Stan od 70m2 na 3 kat vo Dutlok

660 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 70
28 апр. 11:39 ,

Banesa 80m2 Dutlok kat 3

660 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
28 апр. 11:39 ,

Agencija za nedviznosti Ali Baba

Број на соби: 3,5
Површина: 80
28 апр. 10:19 ,

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110KS.100% 177000 KM.REGISTRIRANO 09

4 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
28 апр. 10:19 ,

VW Golf 1.6tdi bluemotion 105ks F1 2011

8 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
27 апр. 03:36 , ,

Prodava ili menuvam

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
27 апр. 03:36 , ,

Vikendica

7 ЕУР

Број на соби: 4
27 апр. 03:35 ,

Mercedes Benz ML 320

21 МКД

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
25 апр. 11:58 , ,

Suzuki Vitara 2.0TD top sostojba

4 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
25 апр. 11:58 ,

Ford fusion 1.4tdci 2003godina

2 399 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
25 апр. 11:58 ,

Peugeot 508 20.hdi 2013 god

10 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 11:57 ,

Peugeot expert

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 11:57 , ,

Iznajmuvam vila vo Mavrovo

Број на соби: 3
25 апр. 11:57 ,

Stan vo naselba Maleardi 89m2

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации