Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гостивар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 јул. 23:01
Линк
,

Audi A6 2.7 v6

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 19:21
Линк
, ,

Audi A6 2.7 TDI

6 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
28 јул. 21:01
Линк
,

VW Golf 7.5 R line 4Motion

29 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 60 000 - 64 999

29 јул. 21:48 ,

Mercedes-Benz E 320 evo

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
29 јул. 21:48 ,

VW Golf 6R 2011 benzin

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
29 јул. 20:54 ,

Fiat Qubo 2010 dizel

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
29 јул. 20:41 , ,

VW Golf 3 1994

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
29 јул. 18:19 ,

Jeep Grand Cherokee

35 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
29 јул. 17:08 ,

Mercedes-Benz C 220 cdi v

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
29 јул. 14:01 ,

Peugeot 307 1.4 benzin 65kw

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
29 јул. 11:41 ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110ks 2010 highline

7 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 11:33 ,

VW Golf 7 gti 2013

22 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
29 јул. 11:33 ,

BMW 530 XD facelift 235ks cobra full oprema 2008

9 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
29 јул. 10:59 ,

BMW 530 XD FACELIFT 235 KS COBRA FUL OPREMA 2008

9 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
28 јул. 21:01 ,

VW Golf 7.5 R line 4Motion

29 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 60 000 - 64 999
28 јул. 20:22 , ,

Audi A6 2.7 TDI

6 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
28 јул. 10:06 , ,

Stan vo Mavrovo

67 000 ЕУР

Број на соби: 2
27 јул. 19:48
Линк
,

Jaguar MK 9 1958

19 000 ЕУР

Година: 50-тите
Километража: 0 - 4 999
27 јул. 17:20 ,

Podrum od 11m2 vo Gostivar

4 500 ЕУР

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации