Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гостивар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 јун. 14:50
Линк
,

BMW E60 530d 2006 231ks

7 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 14:07
Линк
,

Kuka od 326m2 vo Dutlok Gostivar

185 000 ЕУР

Број на соби: 7

02 јун. 02:00 , ,

Se iznajmuva vikendica vo Mavrovo od 350m2

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 8
01 јун. 20:00 ,

Se izdava namesten Stan vo Maleardi

200 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
01 јун. 14:41 ,

Mercedes-Benz CLS320 AMG

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
01 јун. 02:33 ,

Bmw 320 M-packet mozna zamena

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 02:29 ,

Audi A6 1998 benzin i plin

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
01 јун. 02:29 ,

Mercedes-Benz W124 300 turbo dizel automatik klima

800 ЕУР

Година: 1988
Километража: 300 000 - 349 999
31 мај 22:55 ,

VW Golf 5 2005 itno

2 699 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
31 мај 23:29 ,

Peugeot 206 cc 1.6 hdi 2006

3 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
31 мај 17:21 Претпријатие ,

OPEL MERIVA B 1.4 TURBO 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA

6 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
31 мај 17:21 Претпријатие ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG 7 SEDISTA UVOZ OD SVAJCARIA

6 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 16:00 ,

Tre banesa prej 75m2

700 ЕУР

Број на соби: 3,5
30 мај 10:11 ,

Bmw 520 dizel socuvano

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
28 мај 23:49 ,

Opel Astra H 1.3

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 12:07 ,

Audi Q5 2.0 full oprema registriano cela godina

1 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 12:06 ,

Bently benzin 2007

75 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 85 000 - 89 999
26 мај 22:35 , ,

Audi A6 2.7 TDI

8 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации