Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гостивар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 јул. 19:48
Линк
,

Jaguar MK 9 1958

19 000 ЕУР

Година: 50-тите
Километража: 0 - 4 999
Денес 10:39
Линк
,

Opel Astra

11 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999

09 јул. 00:09 ,

Renault Megane 1.6 benzin i plin landirenzo

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
07 јул. 14:00 ,

Kuka vo Dutlok od dva kata

61 500 ЕУР

Број на соби: 4
06 јул. 14:40 , ,

Apartmani vo Mavrovo

Број на соби: 2
Површина: 30
06 јул. 13:56 Претпријатие ,

VW Passat 1.9tdi 6 brzini 131ks highline

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 јул. 10:15 ,

BMW E60 530d 2006 231ks

7 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
05 јул. 22:14 Претпријатие ,

VW GOLF 6 2.0 TDI UVOZ OD SVJCARIA

7 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул. 21:49 Претпријатие ,

NISSAN PIXO 1.0 I KLIMA UVOZ OD SVAJCARIA

3 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
05 јул. 16:22 ,

VW Phaeton 3.0 TDI moze i zamena

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
05 јул. 14:11 ,

UAZ Dizel 3300 kubika

Година: 1985
Километража: 0 - 4 999
05 јул. 13:02 Претпријатие ,

BMW 320 D 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SACUVANO

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
05 јул. 13:02 Претпријатие ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI UVOZ OD SVAJCARIA

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
05 јул. 03:50 ,

Audi Q5 2.0 full oprema registriano cela godina

14 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
03 јул. 19:46 ,

Renault Megane Scenic 1999

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
03 јул. 10:22 ,

Stan 70m2 vo Gostivar

Број на соби: 3
Површина: 70
02 јул. 19:07 ,

VW Passat B6 4 motion tdi 2006

4 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
02 јул. 14:02 ,

Peugeot 207 1.4HDI 2006

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
30 јун. 10:08 ,

Mini Cooper D 1.6 diesel itno

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
29 јун. 22:21 ,

Citroen C4 Grand Picasso do 7 mesta

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации